خدمات‌رسانی بیش از ۳۰۰ دستگاه ناوگان حمل‌ونقل استان به زائرین اربعین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175404
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
معاون حمل و نقل جاده‌ای قزوین عنوان کرد
شاخص : معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین از آمادگی۲۱۰ دستگاه ناوگان اتوبوس و ۱۷۴ دستگاه مینی‌بوس حمل و نقل عمومی مسافربری استان قزوین جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.

احمدرضا فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از آمادگی۲۱۰ دستگاه ناوگان اتوبوس و ۱۷۴ دستگاه مینی‌بوس حمل و نقل عمومی مسافربری استان قزوین جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.

وی افزود: تمهیدات و برنامه‌ریزی لازم با هماهنگی ستاد برنامه‌ریزی اربعین حسینی(ع) استان برای تامین ناوگان مورد نیاز زائران عزیز استان قزوین و زائران عبوری به عمل آمده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: کلیه محورهای مواصلاتی و ناوگان حمل و نقل عمومی مسافربری استان با تمام توان آماده خدمات رسانی و اعزام زائرین اربعین حسینی(ع) است.

فقیهی ابراز کرد: مهمترین اولویت ما اعزام زائران کربلای معلی در سال جاری ارتقاء ایمنی در سفر و ارائه خدمات مطلوب حمل و نقل و تکریم زائران اربعین حسینی(ع) است.

وی تصریح کرد: ۳۰ مجتمع خدماتی- رفاهی بین راهی و همچنین ۹ اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان‌های تابعه و ۲۴ راهدارخانه استان مجهز بوده و تمام توان خود را در راستای سفر زائران به‌کار خواهند گرفت.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۴۳ مستقر در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین آماده دریافت نظرات، انتقادات، پیشنهادها و شکایات مردمی است و رسیدگی به شکایات احتمالی زائران در قالب کمیسیون‌های ماده ۱۲ و ۱۱ رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و رانندگان حمل و نقل جاده‌ای صورت می‌گیرد.

فقیهی در پایان گفت: خواستار تعامل تمامی دستگاهها خصوصا پلیس راه محترم استان درمحورهای مواصلاتی و جدیت و دقت مدیران و متصدیان شرکت های حمل و نقل مسافربری استان در رعایت نکات ایمنی ناوگان حمل و نقل قبل از سفر وکنترل و نظارت دقیق و به همراه داشتن تجهیزات ایمنی ناوگان مسافربری اعم از زنجیر چرخ، وسایل ایمنی، برگه معاینه فنی، سیستم سرمایش و گرمایش و… هستیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار