فرصت خدمت‌ به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران نعمتی الهی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 111631
تاریخ انتشار: ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۷:۱۰
در همایش تجلیل از کارمندان شاخص استان مطرح شد:
شاخص : در همایش تجلیل از کارمندان شاخص استان مطرح شد: مسئولین باید خدمت‌گزاری به مردم را در الویت کاری خود قرار داده و این فرصت یک نعمت الهی است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، پنجمین یادواره شهید رجایی و شهدای کارمند استان قزوین همزمان با هفته دولت ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) برگزار شد.

حسین فیضی مسئول سازمان بسیج کارمندان استان قزوین در ابتدای مراسم با بیان اینکه بسیج کارمندان نقش بسزایی در تحقق تمدن اسلامی دارد، اظهار کرد: با تشکیل دولت اسلامی به تمدن ناب اسلام دست خواهیم یافت.

وی در ادامه افزود: تمام دشمنان جهان اسلام با تمام قدرت و توان برای از بین بردن این تمدن تلاش می‌کنند و برای حفظ آن لازم است که تمام ملت ایران و دستگاه‌های اجرایی کشور در کنار هم مقابل دشمنان بایستند.

فیضی با تصریح بر اینکه خدمتگزاری به نظام جمهوری اسلامی ایران از مهم‌ترین وظایف تعریف شده برای مسئولین است، ابراز کرد: مسئولین باید خدمت‌گزاری به مردم را در الویت کاری خود قرار دهند.

در ادامه مراسم مهری گلنار، همسر شهید علی‌اصغر جمشیدی( شهید شاخص سال۹۵ در قشر کارمند) با اشاره به بارزترین ویژگی‌های اخلاقی این شهید عنوان کرد: شهید جمشیدی همواره قبل و در زمان انقلاب در تمام عرصه‌های مختلف زندگی و جهاد حضوری پرشور داشتند.

وی در ادامه گفت: این شهید پیرو امر ولایت فقیه بودند به طوریکه خالصانه و بدون چشم‌داشت وارد عرصه فعالیت‌های جهادی شدند.

گلنار افزود: کار و آینده شغلی هیچ وقت برای شهید جمشیدی معنایی در الویت نبود و همواره با نیت خاص و در رضای خدا قدم برمی‌داشت و معمولا  ارتباط عمیق و عاطفی با خداوند داشت به طوری‍‌‌‌که زمانی که خسته می‌شد برای رفع خستگی نماز می‌خواند.

همسر شهید جمشیدی در پایان با اشاره به پرهیز از تجمل‌گرایی به عنوان ویژگی شاخص این شهید  یادآور شد: احسان به پدر و مادر و ساده‎ زیستی از دیگر شاخصه‌های این شهید بزرگوار بود.

در پایان مراسم از خانواده‌های شهدای کارمند و شهدای حرم تجلیل شد و از پوستر شهید شاخص سال ۹۶ رونمایی شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار