خروج از رکود اقتصادی و ایجاد نشاط سیاسی در جامعه ضروری است
کد خبر: 113100
تاریخ انتشار: ۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
قائم مقام وزیر کشور:
شاخص : قائم مقام وزیر کشور در قزوین گفت: خروج از رکود اقتصادی، توسعه پایدار و ایجاد نشاط سیاسی در جامعه و جلب رضایت مردم ضروری است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، محمدحسین مقیمی در همایش فرمانداران و بخشداران استان که روز گذشته در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری قزوین برگزار شد، با بیان اینکه پنج اولویت در دستور کار وزارت کشور قرار دارد عنوان کرد: توجه به امنیت و اقتصاد مقاومتی، تکریم ارباب رجوع، رفع آسیب های اجتماعی و آمادگی برای انتخابات پیشرو از جمله این اولویت‌ها است.

قائم مقام وزیر کشور تصریح کرد: خروج از رکود اقتصادی، توسعه پایدار و ایجاد نشاط سیاسی در جامعه و جلب رضایت مردم مهم ترین رویکرد دولت است.

این مسئول با اشاره به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه اضافه کرد: گزارش ها در خصوص آسیب های اجتماعی نگران کننده است و باید با تلاش همه جانبه و دقت بیشتر برای کنترل این آسیب ها اقدامات موثری انجام دهیم.

مقیمی تاکید کرد: نیمه دوم امسال با نزدیک شدن به انتخابات ماه های پرکاری خواهد بود لذا از همین امروز باید عزم خود را جزم و برای این رویداد مهم آماده باشیم.

فریدون همتی استاندار قزوین هم در این نشست گفت: باید از فضای آرام استان استفاده کنیم تا از ظرفیت های پسابرجام و تحریم ها نهایت بهره را ببریم.

وی با اشاره به فعالیت سه هزار و ۹۰۰ واحد تولیدی در استان اعلام کرد: ۴۰۰ واحد تولیدی در استان در معرض تعطیلی بودند که خوشبختانه با برنامه ریزی بسیاری از آنها ساماندهی شده اند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار