خروش انقلابی مسلمانان علیه آل‌سعود مقدمه اتحاد جهانی/ شهادت شیخ نمر آغازی برای نابودی آل‌سعود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88440
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۱
در تجمع اعتراضی مردم قزوین تاکید شد:
شاخص : تک تک قطره‌های خون شیخ نمر که به دست رژیم صهیونیسمی آل سعود بر زمین ریخته شد، خون شیخ‌نمرهای بی‌شماری را به جوشش در آورده است. رژیم آل‌سعود با این جنایت، اسلام آمریکایی خود را ثابت و استکبار جهانی را خشنود کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، اجداد آل سعود یعنی سران شرک و کفر در طول تاریخ جنایت‌ها و اهانت‌های متعددی در حق پیامبر(ص)، آل پیامبر و یارانشان روا داشته اند.

تمام این جنایات و ستیزه‌جویی‌ها به علت ظهور اسلام حقیقی در دنیا و ترس از بیداری و آزادی‌خواهی مردم دنیا بوده است که به واسطه راهنمایی‌ها و هدایت‌های انبیاء و معصومین، جهان تازه‌ای به روی بشریت گشوده بود.

اما این سرکوب‌گری‌ها تا به امروز ادامه داشته و می‌شود گفت تاریخ بارها تکرار می‌شود. با شهادت مظلومانه حجاج در مکه لکه ننگ دیگری بر دامن رژیم آل سعود نشانده شد و این بار اعدام شهید” شیخ نمرباقرالنمر” رهبر شیعیان در عربستان خون مسلمانان جهان را به جوش آورد.

طلاب، مسئولین و تمام اقشار مردم قزوین روز یکشنبه ۱۳ دی ماه در یک خروش انقلابی در اعتراض به اعدام شیخ نمر رهبر شیعیان عربستان مقابل مسجد شیخ‌الاسلام تجمع کردند و ماهم برای جویا شدن انگیزه و هدف آن‌ها با جمعیت همراه شدیم.

حجت‌الاسلام رضوانی مسئول ضوابط و امور شرعی بانک‌های استان گفت: باید تالکید کرد رژیم آل سعود،استکبار تحمل مخالفین خود را ندارد، همان طور که عالم بزرگ شیخ زکزاکی را در نیجریه شکنجه می‌دهند ، شیخ نمر را در عربستان به شهادت می‌رسانند.

۲۰۱۶۱۳۱۱۴۴۱۸۶۹۷

وی تصریح کرد: همه مردم، طلاب و مسئولین باید با حضور پر رنگ خود، نفرت جهان اسلام از اقدامات استکبار را به گوش جهانیان برسانند و عربستان باید بداند تاوان این جنایت را می‌پردازد.

بابک سبحان‌نژاد از هنرمندان و نویسندگان قزوینی در این تجمع حضور داشت و با بیان اینکه تاریخ و مظلومیت شیعه بارها در حال تکرار است، گفت: عربستان با توطئه‌های خود بر قومیت‌گرایی و تفرقه افکنی دامن می‌زند و دلیل آن هم مبارزه و مخالفت مسلمانان با صهیونیسم است.

وی افزود: هنرمندان می‌توانند با قلم و تصویر به بهترین شکل چهره کثیف آل سعود را که پشت داعش و تروریسم پنهان شده است را به تصویر کشیده و آن را به جهان منتشر کنند البته باید توجه کرد تمام این اقداماتت فرهنگی باید به دور از دامن زدن به قومیت‌گرای و تفرقه‌انگیزی بین مردم جهان باشد.

این هنرمند گفت: نباید فراموش کرد که مقام معظم رهبری هدایت‌کننده و الگوی اصلی هستند و باید از مصلحت و تدبیر رهبر انقلاب پیروی کنیم ؛ ما هنرمندان آمادگی خود را چه با قلم و قدم و اگر لازم باشد در میدان جنگ برای مقابله با ظلم در حق شیعیان را اعلام می‌کنیم.

مهدوی‌منش از طلاب حوزه‌علمیه با بیان اینکه آل سعود دست‌نشانده استعمار انگلستان بوده و با اهداف استکباری دست به این جنایت‌ها می‌زند، گفت:  اگر شیخ نمر زنده می‌ماند؛ از آنجا که راه آزادی و از میان بردن استبداد را در پیش گرفته بود به چهره‌ای مانند سید حسن نصرالله تبدیل می‌شد و رژیم آل سعود با این واهمه او را به شهادت رساند.

وی بیان کرد: انتقام گیری از کشور ایران جزء اهداف عربستان است چرا که وهابیت از نظام اسلامی و شیعی ایران، ضربه‌های زیادی خورده و از طرفی در یمن، سوریه و بحرین شاهد کمک‌ها و مبارزات حامیان انقلاب اسلامی ایران با تروریسم هستند.

این طلبه تاکید کرد: تک تک این قطره‌های خون‌ که بر زمین ریخته می‌شود غیرت مسلمانان و همه آزادگان را به جوشش در می‌آورد و امیدواریم با اتحاد تمام آزاد اندیشان جهان، ریشه ظلم و استکبار بر چیده شود.

یکی از جوانان حاضر در تجمع گفت: متاسفانه عربستان شیخ نمر و یارانش را که در راه حقوق بشر و آزادی‌ فعالیت می‌کردند به شهادت رساند اما این تجمع مقدمه‌ای برای اتحاد جهانی علیه ظلم و استکبار است.

وی یادآوری کرد: به تعبیر شهید بهشتی ” دانشجویان موذنان جامعه هستند اگر خواب بمانند نماز همه قضا می‌شود” بدون شک این تشکل‌ها با حضور طلاب، دانشجویان و فرهنگیان تاثیر زیادی بر روشنگری جامعه دارد.

۲۰۱۶۱۳۱۱۴۴۱۹۲۰۴

خانم جوراب‌چی فرمانده بسیج اصناف و عضو حمایت از حقوق کودکان و زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست با اعلام تنفر از جنایت رژیم آل سعود گفت: زنان در تمام عرصه‌ها حضور منسجم و تاثیر گذاری داشته‌اند و دشمنان بدانند ما پیرو خط امام و رهبری هستیم و نخواهیم گذاشت خون شهیدان پایمال شود.

در این تجمع شعارهای ” مرگ بر اسرائیل” ، “مرگ برآمریکا و آل سعود کافر” ، “خون شهید می‌جوشد حزب‌الله می‌خروشد” طنین انداز بود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار