خریداری ۱۷ هزار تن کشمش و ۱۵ هزار تن شیر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 55737
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردین ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
در سال گذشته صورت گرفت
شاخص : رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: سال گذشته نزدیک به 17 هزار تن کشمش و 15 هزار تن شیر در استان خریداری شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، کمیته کنترل نظارت شرکت‌های تعاونی با حضور ناطق معین الدین رئیس سازمان تعاون روستایی استان، حسن حامیدی قاضی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین،مدیران عامل، حسابداران، روسای هیئت مدیره شرکت‌های تعاونی روستایی، کشاورزی، تولید، زنان و جمعی از کارکنان در سالن آمفی تئاتر سازمان تعاون روستایی قزوین برگزار شد.

معین الدین در این جلسه با اشاره به نقش موثر خریدهای تضمینی و توافقی در اقتصاد استان، بیان کرد: یکی از رویکردهای تعاون روستایی رسیدگی و پرداخت به اقتصاد روستایی است که با اجرای طرح خرید تضمینی و توافقی این مهم ایجاد شده است.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان قزوین اعلام کرد: سال گذشته در استان نزدیک به ۱۷ هزار تن کشمش و ۱۵ هزار تن شیر خریداری شده است.

این مسئول با تاکید بر پیگیری اجرای طرح های حمایتی به منظور تقویت تعاونی‌ها، گفت: حمایت از تعاونی‌ها یکی از راهکارهای مناسب برای پیشرفت در عرصه کشاورزی است و احیاء تعاونی‌های کشاورزی و روستایی در روستاهای استان از جمله سیاست‌های مهم و پیش رو است.

معین الدین تصریح کرد: شرکت‌های تعاون روستایی باید اثرگذاری فعالیت‌های خویش را در نزدیکی به کشاورزان و روستائیان بیشتر کنند.

وی؛ عدالت محوری در جهت تداوم خدمت و ارتقای سطح معیشتی اعضاء، نهادینه سازی فرهنگ تعاون مبتنی بر ارزش‌های اسلامی و انسانی، ارج نهادن به شخصیت و کرامت انسانی اعضاء و سهامداران شرکت‌های تعاونی از جمله محورهای توسعه تعاون روستایی عنوان کرد.

رئیس سازمان تعاون روستایی استان اضافه کرد: شرکتهای تعاونی روستایی با جلب اعتماد اعضاء و بهره گیری از مشارکت بهره برداران می توانند به عنوان بازوی توانمند بخش کشاورزی کشور نقش آفرینی کنند.

در ابتدای این جلسه رسولی رئیس اداره حسابرسی سازمان تعاون روستایی استان و قاضی رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان قزوین خلاصه‌ای از عملکرد سال گذشته را بیان کردند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/س/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار