خرید بیش از ۵۸ هزار تن گندم و کلزا از کشاورزان قزوینی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170438
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
رییس سازمان تعاون روستایی استان اعلام کرد
شاخص : رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین گفت: تاکنون بالغ بر ۵۰ هزار و ۱۸۰ تن گندم در مراکز خرید شرکت های تعاون روستایی خریداری شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، جلسه شورای اداری با حضور محمود محمودی رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین، معاون اداری و مالی، روسای ادارات ستادی و روسای ادارات تعاون روستایی شهرستان های قزوین، تاکستان، بوئین زهرا و آوج در سالن جلسات سازمان تعاون روستایی استان قزوین برگزار شد.

محمودی در این جلسه با اعلام اینکه تاکنون بالغ بر ۵۰ هزار و ۱۸۰ تن گندم در مراکز خرید شرکت های تعاون روستایی خریداری شده است، افزود: از مجموع ۱۱ هزار تن کلزای خریداری شده در استان حدود ۸ هزار و ۴۰۰ تن آن توسط شبکه تعاون روستایی استان خریداری شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین خرید گندم استان در شهرستان آوج بوده است، گفت: ۴ مرکز خرید در این شهرستان فعال است و تا کنون ۲۵ هزار و ۲۵۰ تن گندم از کشاورزان در این مراکز خریداری شده است.

رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین ادامه داد: خرید کماکان ادامه دارد و پیش بینی می شود امسال بیش از ۳۰ هزار تن گندم در شهرستان آوج خریداری شود.

وی یادآور شد: در سال گذشته بیش از  ۴۵ هزار تن گندم و ۷ هزار و ۵۰۰ تن کلزا در استان توسط مراکز خرید شبکه تعاون روستایی خریداری شده بود.

محمودی خاطرنشان کرد: خروجی های گندم و کلزا باید در سامانه ثبت شود و سامانه با دفتر پای قپان کنترل و مغایرتی نداشته باشد.

این مسئول با تاکید بر اینکه کلیه مجامع شرکت های تعاون روستایی حداکثر تا بهمن ماه برگزار شود، گفت: برای برگزاری مجامع در روستاها به دهیاری ها و بخشداری ها اطلاع رسانی صورت گیرد.

وی تاکید کرد: واخواهی مصوبات هیات مدیره شرکت های تعاون روستایی توسط اداره شهرستان به طور جدی پیگیری و مصوبات بعد از تائید قابل اجراست.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه محمودی رییس سازمان تعاون روستایی استان قزوین از خدمات اصغر رحیمی که بعد از ۳۰ سال خدمت به مرحله بازنشستگی رسید، تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار