ایران جانبی

» خرید توافقی ۸تن خرما از منطقه جنوب کرمان
کد خبر: 208268
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲:۲۵
مدیر تعاون روستایی استان قزوین خبر داد
شاخص : مدیر تعاون روستایی استان قزوین از خرید توافقی ۸ تن خرما از منطقه جنوب کرمان توسط تعاون روستایی استان قزوین خبر داد.

عباس آقاعلیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، بیان اینکه از ابتدای ماه رمضان تاکنون ۸ تن خرما از منطقه جنوب کرمان خریداری شده است، اظهار کرد: خرید توافقی محصولات کشاورزی در راستای کمک به کشاورزان ایجاد تعادل در بازار و جلوگیری از نوسانات شدید قیمت محصولات صورت می‌گیرد.

این مسئول با بیان اینکه خریداری خرما توسط تعاونی‌ها از کشاورزان، دست دلالان را کوتاه کرده و موجب کمک به کشاورزان می‌شود، افزود: جلوگیری از ضرر و زیان کشاورزان و تنظیم بازار محصولات کشاورزی از اهداف اصلی خریدهای توافقی است.

وی خاطرنشان کرد: محصول خرما به صورت مستقیم از تولیدکننده خریداری شده و به قیمت مناسب از طریق فروشگاه‌ها و بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با نرخ تعاونی به مصرف کنندگان عرضه می‌شود در نتیجه از سوءاستفاده فرصت‌طلبان جلوگیری خواهد شد.

آقاعلیخانی همچنین از توزیع بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ تن شکر و یک تن برنج در بازارچه عرضه محصولات کشاورزی قزوین واقع در چهار راه خیام، خیابان بوعلی شرقی خبر داد و گفت: این میزان از کالاهای اساسی از ابتدای ماه رمضان تاکنون توزیع شده است.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار