خطر از بیخ گوش راننده تریلی در اتوبان قزوین گذشت
کد خبر: 118403
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
مسؤول واحد آتش‌نشانی آبیک:
شاخص : مسؤول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبیک گفت: واژگونی یک دستگاه تریلی در اتوبان قزوین- کرج واقع در شهرستان آبیک، فوتی و مصدوم به همراه نداشت.

به گزارش شاخص نیوز، علی جباری اظهارکرد؛ صبح امروز یک دستگاه تریلی حامل بار زغال‌سنگ از شهرستان سلماس ارومیه به مقصد تهران در حال حرکت بود که با انحراف و برخورد به نیوجرسی در عرض اتوبان قزوین- کرج واژگون شد.

وی افزود: این حادثه حدفاصل جایگاه پمپ بنزین شهر آبیک حسام رخ داد که به دلیل ریزش بار زغال‌سنگ این تریلی، ارتباط عبور لاین جنوبی اتوبان قزوین- کرج کمتر از نیم ساعت مسدود شد.

مسؤول واحد آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ادامه داد: وسایل نقلیه عبوری اتوبان قزوین- کرج به دلیل مسدود شدن اتوبان، از کنار گذر این اتوبان به مسیر خود ادامه دادند.

 

 

جباری اضافه کرد: به محض وقوع اطلاع حادثه، مأموران آتش‌نشانی شهر آبیک در محل حاضر شده و نسبت به ایمن‌سازی محل و عوامل راهداری هم نسبت به بازگشایی مسیر اقدام لازم را انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به بارش نزولات آسمانی و لغزندگی جاده‌ها و اتوبان‌ها، لازم است که رانندگان با سرعت مطمئنه و دقت لازم رانندگی کنند تا شاهد حوادث ناگوار و خسارت جانی و مالی نشوند.

منبع:  فارس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار