خنده‌دارترین خرافاتی که نشنیده‌اید +تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97315
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۴۵
شاخص : انسان با تمام پیشرف‌های علمی و دانستن خود به عنوان باهوش‌ترین مخلوقات، به مسائلی اعتقاد دارد که اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد.

به گزارش شاخص نیوز انسان با تمام پیشرف‌های علمی و دانستن خود به عنوان باهوش‌ترین مخلوقات، به مسائلی اعتقاد دارد که اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد.

این خرافات‌ها گاها آنقدر با فرهنگ ما عجین شده‌اند که دیگر فکر نمی‌کنیم آن مسائل دروغین هستند. برای مثال وقتی کسی دروغ می‌گوید انگشتان دستش را  روی هم می‌گذارد و یا برای اینکه پس از اینکه از او تعریف شد برایش اتفاق بدی نیافتد به تخته چوبی ضربه می‌زند.

در حالی که برای رفع بلا‌ها کاربردی نیستند. در اینجا بعضی از خرافاتی را می‌خوانیم که بسیار عجیب هستند.

۱٫ترس از یویو: گفته می‌شود مردم سوریه نسبت به یویو اعتقاد خاصی دارند و می‌گویند اگر از یویو استفاده شود خشکسالی ایجاد می شود  به همین دلیل استفاده از یویو در این کشور ممنوع است.

خرافات‌های عجیب

۲٫سکوت کار فرشته‌هاست. بعضی‌ها می‌گویند هنگامی که در حال گفتگو هستیم بعد سکوت می‌کنیم به دلیل این است که فرشته‌ای در حال عبور است.

خرافات‌های عجیب

۳٫هرکی زودتر بگیره: در هند رسمی است که در آن در روز عروسی حلقه‌ای را داخل ظرف بزرگی می‌گذارند و در آن شیر می‌ریزند. بعد هر عروس و داماد دستشان را در آن می‌گذارند و دنبال حلقه می‌گردند. هر کس که اول حلقه را پیدا کند رئیس خانه می‌شود.

خرافات‌های عجیب

۴٫ چین و اعدادش: در چین عدد ۴ عدد شومی محسوب می‌شود و معمولا این عدد در شماره پلاک خانه‌ها و ماشین‌ها درج نمی‌شود. اما جالب‌تر آن است که اگر این عدد را ۲ برابر کنید متوجه می‌شوید که عدد ۸  خوش‌شانس‌ترین عدد چینی‌هاست به طوری که آن‌ها المپیک سال ۲۰۰۸ را در ساعت ۸ در روز ۸/۸/۲۰۰۸ آغاز کردند.

خرافات‌های عجیب

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار