ایران جانبی

خواهر مهربانی که نقش عروس را برای برادرش بازی کرد +فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 193239
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
شاخص : خواهر مهربان برای بهم نخوردن مراسم عروسی برادرش، برای دو ساعت نقش عروس را در جشن بازی کرد.

به گزارش شاخص نیوز، وقتی در روز عروسی، عروس از ازدواج با داماد منصرف شد خواهر مهربان داماد برای برهم نخوردن عروسی تصمیم گرفت تا لباس عروس بر تن کند. این اتفاق در شهر پنوم پن کامبوج رخ داد، زمانی که عروس پس از تدارکات عروسی، از ازدواج منصرف شد. اما لغو مراسم غیرممکن بود، زیرا همه اقوام و میهمانان در مراسم حاضر شده بودند و مراسم سنتی با هزینه‌های بالایی تدارک دیده شده بود.

عروس حاضر نشد در جایگاهش بنشیند و در مراسم حاضر نشد. او می‌گفت که نمی‌تواند با مردی که قادر به راه رفتن نیست و روی صندلی چرخدار می‌نشیند ازدواج کند، در صورتی که باید این تصمیم را قبل از مراسم ازدواج می‌گرفت و اعلام می‌کرد. داماد بعد از غیبت عروس بسیار غمگین و ناراحت بود و خواهرش نتوانست این صحنه را تحمل کند بنابراین به سرعت لباس عروس بر تن کرد و برای اجرای مراسم سنتی حاضر شد چند ساعتی نقش عروس را بازی کند.

خواهر داماد به نام سوفیا گفت: برادرم به حمایت خانواده‌اش نیاز داشت. من می‌خواستم که این روز برایش روز خاص بماند و تنها راه برای اثبات اینکه من همیشه در کنارش خواهم ماند همین بود. خانواده عروس با نیامدنشان به ما بی احترامی کردند؛ اگر راضی به این وصلت نبودند باید زودتر اعلام می‌کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار