خودداری فرماندار قزوین از افتتاح پروژه تکمیل نشده - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68095
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۴۴
شاخص : فرماندار قزوین که به مناسبت هفته دولت و به منظور افتتاح پروژه های عمرانی به بخش رودبار الموت غربی سفر کرده بود از افتتاح پروژه انتقال آب کشاورزی روستای قسطین رود خودداری کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص به نقل از روابط عمومی فرمانداری قزوین، سیدعلی موسوی ظهر سه شنبه در مراسم بهره برداری از پروژه های بخش رودبار الموت غربی، شرط افتتاح کانال انتقال آب روستای قسطین رود را تکمیل پروژه و قابل بهره برداری بودن به طور کامل در آینده اعلام کرد.

وی اظهارداشت: پیش از این بر لزوم معرفی پروژه های با پیشرفت فیزیکی صددرصد به منظور افتتاح در مراسم گرامیداشت هفته دولت تاکید شده بود.

فرماندار قزوین در روستای فلار  طرح بهسازی و روکش آسفالت این روستا به طول ۱۱۰۰ متر و با اختصاص سه میلیارد ریال اعتبار  و طرح هادی و بهسازی محیط این روستا را افتتاح کرد.

برای اجرای طرح هادی و بهسازی محیط روستای فلار شامل ۵۰۰ متر مربع سنگفرش و ۱۵۰ متر مکعب دیوار چینی اعتباری افزون بر ۳۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

پروژه بهسازی و روکش آسفالت راه ارتباطی روستاهای ویار و کارندچال از دیگر پروژه هایی بود که در بخش الموت غربی به بهره برداری رسید.

برای اجرای این پروژه ها در مجموع به طول ۱۰ کیلومترو  ۷۰۰ متر، اعتباری افزون بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

پروژه انتقال آب کشاورزی شهر رازمیان و روستای رجایی دشت و یک واحد برنجکوبی صنعتی در روستای شهرستان سفلی از دیگر طرح هایی بود که در بخش کشاورزی منطقه الموت غربی به بهره برداری رسید.

اجرای طرح های خدمات شهری رازمیان، بهسازی معابر روستای شهرستان سفلی و طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده ارتباطی قزوین به شهر رازمیان از جمله طرح هایی بود که سید علی موسوی در این سفر ضمن بازدید در جریان مراحل اجرای آن قرار گرفت.

رئیس اداره راه و شهرسازی الموت غربی در این بازدید با ارائه گزارشی از مراحل اجرای طرح بهسازی و روکش آسفالت جاده قزوین – رازمیان گفت: برای اجرای این پروژه به طول ۱۰ کیلومتر اعتباری افزون ۳۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.

فرماندار قزوین همچنین در این سفر ضمن بررسی مسایل و مشکلات مردم با خانواده شهدای روستای هیر دیدار و از مقام شامخ آنان تجلیل کرد.

انتهای پیام/۱۰۰/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار