خودروی پیکان وانت در اتوبان تهران – زنجان واژگون و طعمه حریق شد+تصاویر
کد خبر: 112327
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
فرمانده شيفت ايستگاه شماره 5 سازمان آتش نشانی قزوين:
شاخص : فرمانده شیفت ايستگاه شماره 5 (پونک) سازمان آتش نشانی و خدمات ايمنی شهرداری قزوين از واژگونی و آتش سوزی يک دستگاه خودروی پیکان وانت در لاین شمالی اتوبان تهران – زنجان خبر داد.


مرتضی روزبه فرمانده شیفت ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی قزوین در ساعت ۳ و ۵۲ دقیقه بامداد روز سه شنبه ۹ شهریور ماه از واژگونی و حریق یک دستگاه خودروی پیکان وانت در اتوبان تهران – زنجان مقابل دانشگاه بین الملل امام خمینی قزوین خبر داده شد.
وی افزود: بلافاصله نیروهای ویژه امداد و نجات و اطفاء حریق ایستگاه شماره پنج این سازمان در کمتر از ۳ دقیقه به محل اعزام و مشاهده کردند، خودروی مذکور به علتی نامعلوم در لاین ۲ اتوبان واژگون شده و از قسمت بار دچار آتش سوزی گردیده است .
فرمانده شیفت ایستگاه شماره ۵ سازمان آتش نشانی قزوین ادامه داد: با توجه به تردد خودروهای عبوری در اتوبان و احتمال وقوع حوادث و تصادفات بعدی، نیروهای عملیاتی به محض رسیدن به صحنه حادثه با نصب علائم هشدار دهنده و جلوگیری از تردد خودروها محل حادثه را ایمن سازیی کردند.
این مسوول اضافه کرد: با استفاده از تجهیزات مخصوص اطفاء حریق و ۲ رشته شیلنگ آبرسانی نسبت به اطفاء حریق خودروی مذکور در کمترین زمان ممکن اقدام شد.
روزبه در پایان با اشاره به اینکه این حادثه خوشبختانه خسارات جانی نداشته افزود : آتش نشانان پس از انتقال خودرو به حاشیه بزرگراه و تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی به ماموریت خود پایان دادند

photo_2016-09-01_23-48-17

photo_2016-09-01_23-48-38

photo_2016-09-01_23-48-52

photo_2016-09-01_23-49-03

انتهای پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار