خودرو پراید در جاده اقبالیه قزوین واژگون شد+ تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156530
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
فرمانده شيفت ايستگاه شماره 3 آتش‌نشانی قزوين:
شاخص : فرمانده شيفت ايستگاه شماره 3 سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: واژگوني خودروي سواری پراید در جاده اقبالیه قزوین، مصدوميت تنها سرنشين این خودرو را در پی داشت.

تقی کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی تماس مردمی با سامانه ۱۲۵ در ساعت ۱۷ و ۳ دقیقه روز جمعه ۲۹ دی ماه سال ۱۳۹۶، از وقوع این حادثه در جاده اقبالیه قزوین ـ نرسیده به سه راهی چوبیندر خبر داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین بلافاصله و در کوتاه ترین زمان ۲ اکیپ عملیاتی از آتش نشانان ایستگاه شماره ۳ مولوی و هشت چوبیندر را به محل حادثه رهسپار کرد.

وی در خصوص این حادثه گفت: در جریان این سانحه رانندگی یک دستگاه خودروی پراید به دلایل نامشخصی کنترل خود را از دست داده و پس از انحراف از مسیر و واژگونی در لاین یک جاده متوقف می شود.

کریمی اظهار کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل و به منظور جلوگیری از وقوع حوادث بعدی با نصب علائم هشدار دهنده در اطراف صحنه حادثه و قطع جریان برق خودرو ، محل حادثه را ایمن سازی کرده و امکانات و تجهیزات اطفایی خود را برای مقابله با هرگونه حریق و حوادث احتمالی آماده به کار کردند.

وی در ادامه یادآور شد: تنها سرنشین مصدوم شده این خودرو “خانم ۲۸ ساله” که دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر شده بود؛ قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج و جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس گردید.

وی افزود: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و انتقال خودرو به حاشیه امن جاده، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهنمایی داده و به ماموریت خود پایان دادند.

این مسوول از شهروندان درخواست کرد: نسبت به رعایت کامل قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حفظ سرعت مجاز وسیله نقلیه در تمامی ساعات شبانه روز دقت کافی را به عمل آورند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار