ایران جانبی

» خودنظارتی کلیدواژه مهم برای کاهش تخلفات است/ بانوان نقش مهمی در خرید بهینه دارند
کد خبر: 200123
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۸:۳۸
مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی تعزیرات حکومتی کشور:
شاخص : مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: باید بتوانیم خرد جمعی و آگاهی را داشته باشیم تا یک خودنظارتی در جامعه ایجاد شود و همه به عنوان ناظرین افتخاری سازمان تعزیرات به استقبال کاهش تخلفات برویم.

ویدا آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: بانوان در جامعه تلاشگر، سازنده و آینده‌نگر هستند که نگاه ویژه‌ای به بحث آگاهی بخشی و تولید گفتمان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دارند.

وی با بیان اینکه باید با تجارب زیست اجتماعی به استقبال کاهش آسیب‌ها برویم، افزود: خداوند بهترین صفت خود که پرورش و خلق کردن است را به بانوان عطا کردند که باید از این موهبت الهی در سطح عالی استفاده کنیم و بتوانیم برای بهبود فضای کسب و کار جامعه تلاش کنیم.

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: باید با همراهی و هم‌افزایی به استقبال کاهش تخلفات و سالم سازی کسب و کارها برویم به طوری که برای یک فعالیت اقتصادی سالم با یک هلیگن سه ضلعی مصرف کننده، تولیدکننده و توزیع‌کننده مواجه هستیم.

سازمان تعزیرات در خدمت حقوق شهروندی است

این مقام مسئول در ادامه ابراز کرد: اگر هر کدام از این گروه‌ها که در یک فعالیت اقتصادی دخیل هستند، بتوانند به وظایف خطیر خود به خوبی آگاه شوند می‌توانیم فضای سالم اقتصادی داشته باشیم.

وی افزود: اگر فلسفه خرید ما سه مرحله پیش از خرید، حین خرید و بعد از خرید داشته باشد نیز سازمان تعزیرات بعد از خرید به عنوان حامی حقوق شهروندان در کنار مردم است.

آزاد بیان کرد: سازمان تعزیرات درصدد است تا بتواند این آرامش را به خانوارها بدهد تا آگاه شوند که هنگام خرید به چه مولفه‌هایی توجه کنند و بعد از خرید چگونه می‌توانند احقاق حقوق شهروندی داشته باشند.

مدیرکل پیشگیری‌های اجتماعی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: باید با برگزاری کارگاه‌های آموزشی بتوانیم خرد جمعی و آگاهی را داشته باشیم تا یک خودنظارتی در جامعه ایجاد شود و همه به عنوان ناظرین افتخاری سازمان تعزیرات به استقبال کاهش تخلفات برویم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار