دادستان تهران جواب شایعه پردازان را داد +عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69462
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۳
شاخص : دولت آبادی گفت: سایت‌های ضد انقلاب اخیرا شایعاتی را مبنی بر تعلیق سرپرست دایره نظارت بر زندان اوین عنوان کردند که این موضوع صحت ندارد و همانطور که مشاهده می‌کنید نامبرده علاوه بر حضور در جلسه با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

 به گزارش پایگاه شاخص، اخیرا برخی سایت‌های معاند و ضد انقلاب شایعاتی را در مورد خدابخشی دادیار دادسرا و سرپرست دایره نظارت بر زندان اوین و تعلیق وی از سمتش مطرح کرده بودند که جعفری دولت آبادی در جلسه روز گذشته (سه شنبه دهم شهریور ماه ۱۳۹۴)، دادیاران اجرای احکام محکومین زندانی جواب شایعه پردازان را داد.

عباس جعفری دولت آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران هنگامی که نوبت به ارائه گزارش از سوی خدابخشی رسید با اعلام اینکه اخیرا برخی شایعات در سایت‌های ضد انقلاب و معاند، با موضوع تعلیق نامبرده مطرح می‌شود تاکید کرد: این موارد شایعه است.وی در این خصوص گفت: سایت‌های ضد انقلاب و کسانی که عناد آن‌ها با جمهوری اسلامی ایران آشکار است اخیرا شایعاتی را مبنی بر تعلیق خدابخشی عنوان کردند که این موضوع صحت ندارد و همانطور که مشاهده می‌کنید نامبرده علاوه بر حضور در جلسه با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

دولت آبادی هدف از انتشار اینگونه اخبار را دروغ پراکنی و اتهام زنی دانست و افزود: کسانی که مدعی برکناری و یا تعلیق نامبرده شدند حضور وی در جلسه دادستانی تهران را ببینند و دست از دروغ پردازی بردارند. خدابخشی با قدرت به کار خود ادامه می‌دهد و دادستانی از زحمات وی قدردانی می‌کند.

دادستان تهران جواب شایعه پردازان را داد
خدابخشی، ردیف جلو سمت چپ

دادستان عمومی و انقلاب تهران خاطر نشان کرد: هر کس در راه مبارزه با معاندان و ضد انقلا ب وارد می‌شود دشمن در صدد آسیب زدن به وی بر می‌آید.

پس از صحبت‌های دادستان تهران خدابخشی گفت: در راه مبارزه با ضد انقلاب و معاندان ثابت قدم و پابرجا هستم و از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.

دادستان تهران جواب شایعه پردازان را داددادستان تهران جواب شایعه پردازان را داد

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: میزان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار