دادستان نظامی استان قزوین معرفی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174407
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲:۲۴
شاخص : جعفر خوشه چین به عنوان دادستان نظامی جدید استان قزوین معرفی شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، در مراسمی با حضور ابراهیم مهرانفر معاون توسعه منابع سازمان قضایی نیروهای مسلح، حجت الاسلام قدرتی رئیس کل دادگستری استان، کرمی سرپرست دادستانی، معاونان فرماندهی نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از نیروهای مسلح ضمن تقدیر از خدمات رحیم یونسی زرینی دادستان سابق، جعفر خوشه چین به عنوان دادستان نظامی جدید استان قزوین معرفی شد.

رحیم یونسی زرینی دادستان نظامی استان قزوین در این مراسم اظهار کرد: خدارا شاکرم که در طی مدتی که در خدمت نیروهای مسلح در استان قزوین بودم توانستم اقدامات خوبی در شان و شایستگی نیروهای مسلح انجام دهم.

وی افزود: سعی کردیم توسعه فرمایشات امام راحل و فرمانده کل قوا را سرلوحه کارها قرار دهیم و باتوجه به سفارش امام خمینی (ره) قوه قضاییه باید به عنوان ملجاء و پناهگاه مردم باشد تا آن ها بتوانند در محضر دستگاه قضایی بدون استرس مطالب خود را مطرح کنند.

زرینی با بیان اینکه دادستان نظامی باید در خدمت مردم باشد گفت: سعی کردیم هیچگاه در دادستانی مراجع قضایی به روی مردم بسته نباشد و همواره مردم مراجعه داشته و به راحتی و با دید باز از ما استقبال کردند.

این مسئول ابراز کرد: تلاش کردیم هیچگاه مردم در کارهایشان بلاتکلیف نباشند و با گوش دادن به عرائض آن ها همراه در خدمتشان باشیم و این حاصل احکام اجرایی حاکم در استان بود.

وی تشریح کرد: دادستان این وظیفه را دارد در حمایت از ضابطین بازرسی ها و حفاظت ها خدماتی ارائه کنند تا بتوانند با کمترین مشکل و با قدرت و استحکام ماموریت نیروهای مسلح و دستورات قضایی را اجرا کنند.

دادستان نظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: جای بسی تشکر است به خاطر برخورداری از ارتباطات خوبی که بین مسئولین دستگاه قضایی وجود دارد.

وی افزود: باتوجه به اهمیت نیروهای مسلح و برعهده داشتن این وظیفه خطیر سعی کردیم با اقدامات پیشگیرانه از جرائم؛ به حفظ این جایگاه کمک کنیم و به موفقیت هایی دست یابیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: بحث پیشگیری از دغدغه های نیروهای مسلح است که سازمان قضایی به این امر احتمام جدی دارد و ما سعی کردیم در راستای این امر بر اساس قوانین و همکاری نیروهای مسلح کشور آسیب ها و نقاط ضعف را شناسایی کنیم.

وی در انتها گفت: در جرائم بسیاری مهمی با کاهش محسوس در جرائم مواجه هستیم و حتی در برخی مسائل می توانیم بگوییم که واقعا متوقف شده است و این امر حاصل تلاش فرماندهان محترم است که در این امر ما را یاری رسانده اند.

همچنین رحیم یونسی زرینی دادستان نظامی سابق به عنوان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان سمنان منصوب شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار