دارو‌های ایرانی که امید درمان بیماران خاص می‌شوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 174377
تاریخ انتشار: ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
شاخص : یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به ساخت داروهایی برای درمان بیماری‌های خاص شده است.

به گزارش شاخص نیوز: فعالیت جوانان نخبه در شرکت‌های دانش بنیان در کنار طرح‌های استارت آپی سبب رشد و پیشرفت کشور می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان در نظر دارد به معرفی محصولات ساخته شده در این شرکت‌ها بپردازد.

یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان موفق به تولید داروهایی بر پایه سلول درمانیبرای درمان بیماری‌های مختلف شده است.

این شرکت دانش‌بنیان مرکز سلول‌درمانی را با قابلیت پذیرش ۳۰۰۰ بیمار در سال ساخته است و با هدف تأسیس چندین مرکز سلول‌درمانی توسعه کاربردهای جدید سلول‌درمانی، انتقال تکنولوژی سلول‌درمانی و کارخانه سلول‌درمانی در داخل و خارج کشور کار خود را آغاز کرده است.

داروهایی که بیماری‌های لاعلاج را درمان می‌کند

این شرکت که زیرمجموعه ستاد فرمان امام و بنیاد برکت است، توانسته است به بالاترین کیفیت در حوزه سلول‌درمانی و بهتر شدن زندگی افراد کمک کند. این شرکت با تکنولوژی سلول‌درمانی امید تازه‌ای را در راستای درمان بیماری‌های لاعلاج به مردم داده است.

محصولات این شرکت در زمینه سلول‌درمانی به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و به کمک این داروها می‌توان امید تازه‌ای را در ترمیم بافت‌های آسیب دیده بدن ، به افراد منتقل کرد.

داروهایی که بر مبنای سلول‌درمانی ساخته می‌شوند می‌توانند بافت مغز استخوان، چربی، قلب، پوست و سایر بافت‌های بدن را ترمیم کنند و روند درمان آنها را تسریع ببخشند.

بسیاری از بیمارانی که دچار عارضه‌های قلبی هستند به کمک داروهای دانش‌بنیان این شرکت می‌توانند بیماری خود را درمان کنند، همچنین امروزه برای ترمیم سلول‌های پوستی و یا سیستم عصبی بدن باید از داروهایی استفاده کرد که مطمئن بود می‌توانند بافت بدن را ترمیم کنند که این شرکت دانش‌بنیان روش تازه‌ای را به بیمارانی که دچار دردهای آرتروزی، قلبی و عروقی و یا بسیاری از بیماری‌های دیگر هستند، داده است.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار