داستان تکان دهنده دختری که شب عروسی به امام حسین(ع) متوسل شد +فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 181570
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
شاخص : ویدئویی از ماجرای جالب دختری که با حضور قلبی خود به امام حسین علیه السلام توسل کرد را مشاهده می‌کنید.

به گزارش شاخص نیوز: مسئله توسل به اهل بیت علیهم السلام و ماجرای گره‌گشایی خاندان مکرم پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله یکی از موضوعاتی است که نقل قول، بازگو کردن و شنیدن آن همواره خوشایند و دلپذیر است.

اغلب مردم به توصیه بزرگان دین و اخلاق در مواقع حساس و به قول عارفان در زمان مضطر بودن خود به اهل‌بیت علیه السلام و به ویژه به امام حسین علیه السلام که مظهر سخاوت و جوانمردی به شمار می‌آیند، متوسل می‌‌شوند و دست یاری و نیاز خود را به سوی فرزند حضرت زهرا سلام اللّه دراز می‌کنند.

کرم و بخشش فرزندان گرانقدر پیامبر اسلام صلی الله بیش از آن است که کسی را که در نهایت اضطرار و تنگدستی به آن‌ها متوسل شود را دست خالی رد کنند و به قول عامیانه زیر پر و بال بخشش و سخاوت خود نگیرند. کم نیستند تعداد افرادی که در موضوع ازدواج و انتخاب همسر برای تشکیل زندگی مشترک، به اهل بیت علیه السلام متوسل شده و خوشبختی و عاقبت بخیری واقعی را با این توسل تضمین کرده‌اند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی سخنران و کارشناس مذهبی در یکی از سخنرانی‌های خود به ماجرای عجیب توسل دختری در ازدواجش به امام حسین علیه السلام  اشاره کرده است. نباید خدا و واسطه‌های مهر و رحمت او یعنی اهل بیت علیه السلام را دست کم گرفت و از آن‌ها غافل شد.

در ادامه این خبر فیلمی از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی درباره اثرات توکل و اعتماد به خدا و توسل به خاندان عصمت و طهارت  و دختری که با حضور قلبی خود به امام حسین علیه السلام توسل کرد را مشاهده می‌کنید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام /۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار