داعش به ایتالیا رسید+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56955
تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۰۷
شاخص : طرفداران گروه تروریستی داعش با انتشار تصایری در توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی حضور خود در شهرهای مختلف ایتالیا از جمله رم را اعلام کردند.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، طرفداران گروه تروریستی داعش با انتشار تصایری در توئیتر و دیگر شبکه های اجتماعی حضور خود در شهرهای مختلف ایتالیا از جمله رم را اعلام کردند.

به گزارش راشاتودی، طرفداران داعش در این تصاویر از حضور خود در ایتالیا خبر داده اند.
با توجه به آنکه با آغاز بحران سوریه کشورهای غربی شروع به اعزام افراطیون خود به خاورمیانه برای کمک به طرح براندازی حکومت قانونی سوریه کردند، چندان غیر عادی نیست که این کشورها اکنون خود با بازگشت چهره های افراطی سفر کرده به خاورمیانه، با پدیده افراط گرایی و تروریسم مواجه شوند.نمونه هایی از اقدامات افراطیون غربی در کشورهای اروپایی و آمریکا در ماه های اخیر بارها مشاهده شده است.

در همین رابطه سازمان ملل متحد در گزارش جدیدی اعلام کرد، تعداد خارجی‌هایی که کشورشان را به منظور پیوستن به گروه‌های تروریستی نظیر القاعده و داعش ترک کرده‌اند، اکنون به بیش از ۲۵ هزار تن رسیده است.یک کمیته کارشناسان ناظر بر تحریم های سازمان ملل علیه القاعده در گزارشی اعلام کرد که براساس تحلیل این کمیته، در فاصله اواسط سال ۲۰۱۴ تا مارس ۲۰۱۵ تعداد تروریست های خارجی در سراسر جهان به میزان ۷۱ درصد افزایش پیدا کرده است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع: مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار