دانشگاه خط مقدم اقتدار و پیشرفت/ ضرورت توجه به امور فرهنگی و معنوی اولویت دانشگاه‌ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90418
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۴
نماینده ولی فقیه در دانشگاه‌ها تاکید کرد
شاخص : رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور دانشگاه را خط مقدم اقتدار و پیشرفت دانست گفت: نشاط فرهنگی و معنوی دانشگاه‌ها با احساس مسئولیت همه محقق می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی شاخص، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد محمدیان در مراسم معرفی رئیس جدید نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) اظهار کرد: نشاط فرهنگی و معنوی دانشگاه ها با احساس مسئولیت همه محقق می‌شود.

رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌های کشور با اشاره به ظرفیت علمی و دانشگاهی قزوین بیان کرد: این استان ظرفیت‌های مناسبی را در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی به خود اختصاص داده است.

وی دانشگاه را خط مقدم اقتدار و پیشرفت دانست و تصریح کرد: علم‌آموزی و فعالیت در دانشگاه همچون جهاد در برابر دشمن در جبهه‌های جنگ است که در این راستا اساتید باید انس و دوستی دانشجویان با خداوند را در تربیت‌های خود در نظر بگیرند.

حجت الاسلام و المسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد: دانشگاه یکی از ظرفیت های ارزشمند برای اعتلای هر چه بیشتر نظام اسلامی است.

نائینی رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) هم ترویج فرهنگ غنی اسلام، تبیین ارزش های دینی و ادامه روند رو به رشد پیشرفت علمی را رسالت این دانشگاه عنوان کرد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات ۱۲ ساله حجت الاسلام و المسلمین عابدینی، حجت الاسلام زارعی به عنوان مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه دانشگاه بین الملل معرفی شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار