دختر جوان زنده زنده در آتش حسادت خواستگارش سوخت+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 79200
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۲۴
شاخص : دختر جوانی که پیشنهاد ازدواج خواستگار خود را رد کرد زنده زنده در آتش حسادت و خشم مرد بیرحم سوخت.

به گزارش خبرنگار شاخص ،سونیا بی بی ۲۰ ساله پس از جواب رد دادن به پیشنهاد خواستگار سابقش چنان مورد خشم مرد بی رحم قرار گرفت که در طرح نقشه قبلی وی را در آتش خشم خود زنده زنده سوزاند.

بنابر این گزارش پس از انتقال سونیا به بیمارستان سوختگی در پنجاب پاکستان علی رغم تصور پزشکان پس از سه روز جدال با مرگ جان باخت.

این حادثه که در روستایی دور افتاده در پنجاب پاکستان رخ داد، “احمد راجکا” خواستگار ۲۵ ساله سونیا بود که با نقشه قبلی دختر جوان را پس از آغشته کردن وی به بنزین سونیا را با شعله فندک به آتش کشید.

به گفته دکتر” ناهید چودری “سونیا پس از انتقال به بیمارستان با ۴۵ در صد سوختگی به بیمارستان سوختگی منتقل شد اما به دلیل گسترش عفونت داخلی در بدنش پس از سه روز جدال با مرگ جان باخت.

متاسفانه صدها نفر از زنان در پاکستان هر سال در موارد خشونت خانگی و یا بر اساس دفاع از «ناموسی» توسط بستگانشان به قتل رسانده است.
بنا بر گزارش بنیاد Aurat،که یک گروه مبارزه در حمایت از زنان و بهبود زندگی زنان در جامعه محافظه کار و مردسالار پاکستان فعالیت می کنند، بیش از ۳،۰۰۰ تن از زنان در این حملات از سال ۲۰۰۸ کشته شده اند.

دختر جوان زنده زتده در آتش حسادت خواستگارش سوخت+ تصاویر
دختر جوان زنده زتده در آتش حسادت خواستگارش سوخت+ تصاویر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار