درخت تکواندو استان قزوین به بار نشست - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 76583
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
شاخص : در بیستمین دوره از مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور دختران تکواندوکار استان موفق به کسب مقام سوم تیمی شدند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شاخص در بیستمین دوره از مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان دختر در رشته تکواندو که به میزبانی اردبیل برگزار شد، تیم قزوین موفق به کسب سه مدال طلا و یک برنز شده و در نهایت به مقام سوم تیمی در کشور دست یافت.

در این مسابقات شکیلا کلهر قهرمان ارزنده کشور و بازیکن تیم‌ملی به همراه حدیثه آماره و زهرا مسعودی موفق به کسب مدال طلا شده و عاطفه بابایی برنز گرفت.

اعضای کادر فنی تیم استان قزوین را فاطمه صفرپور، مربی تیم ملی به عنوان مدیر فنی، مهناز بدرلو به عنوان سرمربی و ناهید اسماعیلی به عنوان کمک مربی تشکیل دادند.

این مسابقات به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، یادواره مرحوم استاد عوض خوشروزی از مربیان و قهرمانان کشور با حضور۲۱۵ هوگوپوش در قالب ۳۱ تیم و از ۳۰ استان کشور به میزبانی هیات تکواندو استان اردبیل در سالن ۶۰۰۰ نفری رضازاده برگزار شد.

دراین رقابتها استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل الف، اردبیل ب، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال بختیاری، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، یزد، کردستان، کرمان، کرمانشاه و کهیکلویه و بویر احمد حضور داشتند.

سال گذشته و در نوزدهمین دوره در این رقابتها تیم استان البرز با کسب ۳ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۲ برنز و کسب ۷۱ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
تیم مازندران با ۳ طلا، یک نقره و ۲ برنز و با احتساب ۶۸ امتیاز نایب قهرمان شد، تیم تهران با یک مدال طلا، ۲ نقره و ۴ برنز و کسب ۵۷ امتیاز مقام سوم را بدست آورد و استان آذربایجان شرقی با ۳ مدال نقره و ۲ برنز و احتساب ۴۵ امتیاز، حائز مقام چهارم شد.

این در حالی است که در هفته اخیر تیم خردسالان پسر در مسابقات کشوری و لیگ نایب قهرمان شده و دختران نونهال در لیگ نایب قهرمان و در قهرمانی کشور سوم شدند.

انتهای پیام/۶۰۰/ت۱

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار