درخواست برخورد جدی رئیس‌جمهوری با حسین فریدون
کد خبر: 107774
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
شاخص : ۳ نماینده مجلس طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور خواستار ممانعت از ورود حسین فریدون به نهاد ریاست‌جمهوری شدند.
به گزارش شاخص نیوز؛ ۳ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور خواستار برخورد با حسین فریدون و ممانعت از ورود وی به نهاد ریاست جمهوری شدند.

متن نامه نمایندگان به‌شرح ذیل است:

آقای رئیس‌جمهور!

در تمامی رسانه‌های عمومی از جمله صدا و سیما توسط رئیس سازمان بازرسی کل کشور و دیگر منابع خبری به نقش مؤثر آقای حسین فریدون در فعالیت‌های غیرمجاز و نصب مدیران و بعضی از رؤسای بانک‌ها و … به‌عنوان دستیار ویژه اشاره شد.

آقای رئیس‌جمهور!

حفظ قداست و جایگاه نهاد ریاست جمهوری و جنابعالی بیشتر از همه به‌عهده این افراد نزدیک به شما است، لذا تأکید می‌نماییم ضمن ممنوع‌الورود نمودن دستیار ویژه‌تان و اعلام آن به ملت، نسبت به مسئولین نهاد ریاست جمهوری که مسائلی از این قبیل در کارنامه‌شان دارند تجدیدنظر فرمایید تا شرایط بهتری برای همکاری‌های جامعه فراهم شود.

آقای رئیس جمهور!

اخیراً در منابع خبری معتبر و مکتوب دستیار ویژه شما با تقلید صدای جنابعالی برای پیشبرد اهداف فوق‌الذکر و در واگذاری زمینه‌هایی در کیش با کمک بعضی دیگر از مدیران نهاد و اخذ حق دلالی نقش داشته است.

حضرتعالی بنا بر این اخبار که خدمت شما هم رسیده، ایشان (دستیار ویژه) را از خودتان دور نموده‌اید ولی ایشان همچنان تلاش می‌کنند در کنار شما باشد و در امور دخالت کند.

سیدمحمدجواد ابطحی

حسینعلی حاجی‌دلیگانی

جواد کریمی‌قدوسی

منبع:  شفاف

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار