ایران جانبی

» درخواست تعویق حداقل یک ماهه برای آزمون استخدامی
کد خبر: 208245
تاریخ انتشار: 11 اکتبر 2020 - 10:12
شاخص : نماینده مردم تهران در مجلس طی نامه‌ای به رئیس سازمان امور استخدامی خواستار تعویق حداقل یک ماهه برای آزمون استخدامی شد.

به گزارش شاخص، اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از درخواست داوطلبان برای تعویق آزمون استخدامی و تداخل پیش آمده پس از اعمال مصوبه بومی گزینی در این آزمون مکاتبه‌ای با دستگاه‌های مربوطه داشتیم.

وی افزود: پس از بحث و تبادل نظر، در حال حاضر نامه‌ای به رئیس سازمان امور استخدامی ارسال کرده و خواستار تعویق آزمون استخدامی شدیم چرا که به هر حال ممکن است با توجه به اعمال مصوبه بومی گزینی، منابع افراد تغییر کرده و نیاز به فرصت بیشتری داشته باشند.

به گزارش فارس متن نامه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به رئیس یازمان امور استخدامی به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر انصاری

معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور

با سلام و تحیات الهی

احتراما، همانطور که مستحضرید در فراخوان اولیه برگزاری آزمون استخدامی سازمان امور استخدامی کشور گزاره ((بومی گزینی)) اعلام نشده بود و این موضوع مهم در اطلاعیه بعدی به تاریخ 99/7/3 اعلام گردید.

چنانچه این موضوع در همان فراخوان اولیه مطرح می شد، داوطلبان با توجه به رشته تحصیلی و امتحانی خود و متناسب با ظرفیت شهرهای ثبت نام خود را انجام می دادند و تعداد زیادی از داوطلبان متحمل ضرر و زیان مالی و زمانی نمی شدند .

اکنون و با عنایت به اطلاعیه مورخ 99/7/3 و به منظور تامین هدف طراح گزینه ((بومی گزینی)) از یک طرف و ایجاد فرصت برای انطباق داوطلبان با شرایط جدید، زمان برگزاری آزمون حداقل باید به مدت یک ماه به تعویق افتد تا موجبات احقاق حق داوطلبان مهیا گردد.

اینجانب پیگیری این مهم را از طریق کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تقاضا می کنم.

لطفأ دستور تسریع در این خصوص صادر و از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایند.

باتشکر و آرزوی توفیق الهی

اقبال شاکری

انتهای پیام/1100

منبع: فارس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار