درخواست همسر ایرانی بلاتر از رؤسای جمهور چند کشور - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96400
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
شاخص : همسر رئیس سابق فیفا، ایرانی است. او قصد دارد در آستانه 80 سالگی سپ، اعتبار از دست رفته همسر خود را اندكی ترميم كند.

به گزارش شاخص نیوز، سپ بلاتر، رئیس سابق فیفا ۶ سال محروم شده است. دادگاه تجدید نظر او هم برگزار شد و محرومیتش از ۸ سال به ۶ سال رسید.

بلاتر، یک سال سیاه را سپری کرد و به خاطر اتفاقات پشت پرده، از ریاست فیفا خلع شد. آمریکایی‌ها با ورود به پرونده زد و بندهای فیفا، در واقع انتقام خود را به خاطر از دست دادن میزبانی ۲۰۲۲ جام جهانی‌ گرفتند و نسخه بلاتر را پیچیدند.

این روزها او دور از فوتبال، می‌گوید بیشتر زمان خود را در کنار خانواده‌‌اش سپری می‌کند. امروز سپ بلاتر ۸۰ ساله می‌شود و در واقع به ۷۹ سالگی پرحاشیه خود پایان می‌دهد. همسر رئیس سابق فیفا، ایرانی است و این مسئله بارها در رسانه‌ها ذکر شده است اما در آستانه ۸۰ سالگی سپ، این زن ایرانی اقدامی جالب کرد که در واقع قصد داشت با آن اقدام بار دیگر اعتبار از دست رفته همسر خود را بازیابد.

سپ بلاتر در این سال‌ها با چندین رئیس‌جمهور دیدار کرد و البته ارتباطش با بعضی از کشورها خوب بود. همسر بلاتر هم در آستانه تولد سپ، نامه‌ای را تنظیم کرد و به چند رئیس‌جمهور دنیا فرستاد و از آنها درخواست جالبی داشت.

در این نامه او، از این رؤسای جمهور خواست تا تولد همسرش را تبریک بگویند. در واقع این درخواست در روزهای سخت بلاتر، اگر با تبریک این رؤسا همراه باشد، می‌تواند نشان دهد او مورد تأیید بعضی کشورهاست و در واقع خلعش را قانونی نمی‌دانند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار