ایران جانبی

» دروغ‌پردازی و تحریف سخنان استاندار قزوین به سبک رسانه‌های حامی دولت+ فیلم
کد خبر: 100802
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
اختصاصی شاخص‌نیوز؛
شاخص : استاندار قزوین با حضور در جمع معتکفین با اشاره به اینکه برگزاری هرگونه مراسمی که مغایر با شعائر اسلامی و جمهوری اسلامی باشد مورد قبول نبوده و محکوم است گفت: با توجه با اقتضائات استان توصیه کردم اگر بشود کنسرت بنیامین در قزوین برگزار نشود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص‌نیوز، چندی پیش علی‌رغم مخالفت‌های برخی مسئولین کنسرت بنیامین همراه با حاشیه‌هایی در قزوین برگزار شد.

انتشار مستندات و آنچه در کنسرت بنیامین در قزوین رخ داده بود باعث نگرانی آحاد مردم انقلابی و مسئولین در استان شد تا شاید چاره‌ای برای حل این معضلات فرهنگی در شهر جستجو نمایند.

بسیاری از رسانه‌هاى هوچی‌گر، با انتشار چند عکس گزینشى از میان مستندات موجود در کنسرت بنیامین در قزوین از آن به عنوان دروغ‌پردازی رسانه‌‌ای یاد کردند.

اما همین رسانه‌های تجدیدنظر طلب و بعضی مسئولین حامی آن‌ها به این تهمت‌زنی بسنده نکرده و با تحریف سخنان استاندار قزوین در جمع معتکفین حداکثر تلاش خودشان را به منظور تنویر اذهان مخاطبان و انحراف افکار عمومی در دستور کار قرار دادند.

بدون شک با اندکی تامل می توان دریافت که چنین سناریو سازی‎هایی به جز به راه انداختن یک بازی رسانه‌ای با تقویت خط تفرقه‌افکنی؛ به نوعی قصد دارند تا اصل ماجرا را به نفع خود مصادره به مطلوب کنند.

قطعا این رویکرد خبری و رسانه‌ای با صداقت خبری و رسالت خبرنگاری مبنی بر انتقال واقعیات پدیده‌های خبری و سیاسی در تناقض و تضاد کامل قرار دارد، هر چند که نمی توان از گردانندگان این قبیل رسانه‌ها انتظار بیش‌از این رفتار را داشت.

پایگاه خبری تحلیلی شاخص‌نیوز به منظور پایبندی به رسالت خبرنگاری مبنی بر انتقال واقعیات، فیلم سخنان استاندار قزوین در جمع معتکفین مسجدالنبی(ص) را منتشر می‌کند.

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “دروغ‌پردازی و تحریف سخنان استاندار قزوین به سبک رسانه‌های حامی دولت+ فیلم”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار