دروغ‌ رسانه اصلاح‌طلب درباره ممنوع‌التصویری شهردار+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 148793
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۳۷
شاخص : رسانه‌های اصلاح‌طلب و برخی از مسئولان شهرداری تهران درحالی از ممنوع التصویری نجفی خبر داد که روز گذشته شبکه تهران، و اخبار ساعت 21 و 24 نشست خبری وی را پخش کردند.

به گزارش شاخص نیوز؛ روزنامه‌های اصلاح‌طلب امروز درحالی بر روی ممنوع التصویری محمدعلی نجفی مانور دادند که کمی دقت در این باره مانع از گاف بزرگ آنان می‌شد؛ چراکه تلویزیون بعد از اظهارات نجفی در پربیننده ترین ساعت خود، نشست خبری شهرداری تهران را نشان داد.

همچنین سید محمود میرلوحی، معاون اجرایی شورای شهر تهران گفت:برخی از مدیران آنقدر در تلویزیون هستند گویا رخت و خوابشان در صداوسیماست.  چرا رسانه ملی در مورد نشست خبری نجفی سکوت کرد! رسانه ملی رویکرد منفی در قبال مدیریت شهری دارد.

نجفی در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح دوشنبه در نشست خبری از ممنوع التصویری خود در صداوسیما خبر داد. اما صداوسیما در ساعت ۱۹ و ۵۰ دوشنبه شب، در پربیننده ترین ساعت شبکه تهران، نشست خبری شهرداری را پخش کرد. جالب اینجاست که صبح امروز سه شنبه تیتر مطبوعات اصلاح طلب «صدا وسیما نجفی را ممنوع التصویر کرد!» شد!

این درحالی است که در خبر ساعت ۲۱ و همچنین خبر ۲۴ نیز نشست خبری نجفی پخش شد.

به نظر می‌رسد که این روزنامه‌ها بیشتر به جای تخریب باید روی واقعیت‌ها کار و همچنین با تصحیح چنین گاف‌هایی که به دلیل اهداف مخرب غیراخلاقی صورت می‌گیرد، از مردم عذرخواهی کنند.

منبع:  مشرق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار