دریافت اینترنتی خلاصه تماس‌ها ممکن شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 66966
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۲:۱۵
برای مشترکان همراه اول؛
شاخص : مشترکان سیم کارتهای دائمی همراه اول از این پس می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی، لیست خلاصه تماسهای خود را دریافت کنند.

به گزارش پایگاه شاخص ، اپراتور همراه اول با اعلام سرویس جدید «خلاصه تماس ها» اعلام کرد: مشترکان دائمی از این پس می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و فقط از طریق ورود به سایت همراه من به آدرس my.mci.ir، با راه اندازی سرویس جدید خلاصه تماس ها، علاوه بر بهره مندی از سایر سرویس های همراه اول، گزارش خلاصه تماس های خود را در بازه های زمانی مشخص دریافت کنند.

حساب کاربری «همراه من» جدیدترین بستر خدمت رسانی به کلیه مشترکان همراه اول است که امکان دسترسی به سرویس های این اپراتور را از طریق اینترنت فراهم می کند.

از این طریق تمامی مشترکان اعتباری و دائمی همراه اول می توانند وارد حساب شخصی خود شده و به صورت اینترنتی از خدماتی چون «امکان مشاهده و پرداخت صورتحسابهای میان دوره و پایان دوره، خرید و امکان مشاهده گزارش مصرف بسته های اینترنت، استفاده از خدمات اصلی مانند خرید اعتبار، انتقال اعتبار، فعالسازی آوای انتظار، دریافت ریز مکالمات، فعالسازی سرویس MMS ، فعال سازی انواع طرح های تشویقی و مناسبتی مانند بسته های تخفیفی مکالمه و پیامک فارسی، هدیه شتاب در پرداخت، هدیه روز تولد و سرویس همراهان اول» بهره‌مند شوند.

منبع :مهر

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار