در برنامه نود این هفته چه گذشت؟ + فیلم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177814
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
شاخص : برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۲۲ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و ساعت ۲۳:۱۵ به پایان رسید.

به گزارش شاخص نیوز:برنامه نود این هفته از ساعت ۲۲:۲۲ دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت.

برنامه این هفته به دلیل پخش رقابت های لیگ ملت های اروپا، حدود ۵۰ دقیقه پخش خواهد داشت و به همین خاطر سوال نظرسنجی نداشت.

در اولین آیتم برنامه گزارشی حواشی دیدار تیم های ملی ایران و ترینیداد و توباگو پخش شد.


خلاصه و حواشی بازی تیم‌های ایران و ترینیداد و توباگو از قاب دوربین نود +فیلم


در دومین آیتم برنامه امشب، بخشی از گفتگوی خودمانی اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان که در اردوی تیم ملی تهیه شده بود، روی آنتن رفت که طی آن صحبت های کوتاهی از برخی بازیکنان پخش شد.

کارلوس کی‌روش، امیر عابدزاده، سردار آزمون، سامان قدوس، مسعود شجاعی، میلاد محمدی، مجید حسینی، سعید عزت اللهی، علی قلی زاده و صادق محرمی از جمله افراد حاضر در این مصاحبه بودند.


گفت‌وگوی جالب و دیدنی برنامه نود با بازیکنان تیم ملی +فیلم


در ادامه برنامه عادل فردوسی پور مجری برنامه نود به حواشی تیم ملی و برخی اختلافات کی روش و برانکو اشاره کرد و این حاشیه ها را به ضرر تیم ملی و فوتبال ایران دانست.

در برنامه نود امشب چه گذشت؟

فردوسی پور همچنین درباره خوشحالی کروز پس از پیروزی کاشیما مقابل پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: عکس المعل اوسیانو کروز دستیار کارلوس کی‌روش به هیچ وجه قابل توجیه نیست و انتظار همه این بود فدراسیون به این مسئله واکنش نشان بدهد.

حسینی مدیر رسانه ای تیم ملی فوتبال روی خط تلفنی برنامه آمد و گفت:

حسینی در ابتدا گفت: ما با داخلی ها مشکلی نداریم و تمام حریف های ما خارج از ایران هستند. شاید سوءتفاهماتی داشتیم اما دلیلی بر مخالفت و رد کردن یکدیگر نیست و باید کنار هم این موضوعات را حل کنیم.

او ادامه داد: همیشه تمرینات تیم ملی باز بوده و بازیکنان مصاحبه کرده‌اند اما در این اردوی آخر کی روش صلاح دانست بازیکنان صحبتی را مطرح نکنند که ذهنیت و سوءبرداشت از آن شود، هیچ مشکلی با رسانه ها نداریم. تاج از ما همیشه می‌خواهد که احترام بگذاریم و حتی روزی که مصاحبه نمی کردیم کی‌روش از من می‌خواست از رسانه ها عذرخواهی کنم.

مدت هاست با کی روش کار می کنم و در این مدت تا بحال ندیدم کی روش تمرین را تعطیل کرده باشد، به جز یکی ، ۲ مورد که یکی از آن ها تمرینی بود که به دلیل بارش شدید باران و جلوگیری از آسیب دیدگی بازیکنان و آسیب دیدن زمین چمن و همچنین برای اینکه جایگاه مناسبی برای خبرنگاران تهیه شود تمرین برگزار نشد.

او درباره خوشحالی مربی تیم ملی فوتبال پس از پیروزی کاشیما مقابل پرسپولیس اظهار داشت: متاسفانه خیلی به این مسئله پرداخته شد، در حالیکه ما عنوان کردیم که خوشحالی در کار نبوده و این مسئله سوء تفاهمی است که بوجود آمده ، پس از این مسائل با همین موضوع یک خبرنگار برای مصاحبه گرفتن پیش آمد و آن هم پشت دروازه در محوطه ای بود که برای مصاحبه نیست. کی‌روش هم نگفته کار مربی ما درست بوده اما این اتفاق توسط خبرنگار طوری رقم خورد که این طور شود.

فردوسی پور در ادامه همین بخش خطاب به حسینی گفت: ای کاش فدراسیون در بیانیه ای که بعد از این حواشی منتشر کرد کمی ابراز ناراحتی می کرد که تا حدودی از مشکلات و حاشیه ها کم شود.

در برنامه نود امشب چه گذشت؟

حسینی گفت: ما هم ناراحتیم و ان شاءالله مشکلات برطرف شود و رسانه ها کنار تیم ملی بیایند.

پس از صحبت های حسینی، گوشه هایی از دیدار تیم های سایپا و ماشین سازی تبریز به همراه صحبت های مربیان دو تیم پخش شد.

سپس تصاویری از دیدار امروز تیم های پرسپولیس و پیکان در لیگ برتر فوتبال به همراه صحبت های برانکو و جلالی، سرمربی ۲ تیم پخش شد.


خلاصه و حواشی بازی تیم‌های پرسپولیس و پیکان از قاب دوربین نود +فیلم


پس از پخش این دیدار، رفیعی به عنوان کارشناس داوری روی خط تلفنی برنامه آمد و به بررسی صحنه های حساس دیدارهای پخش شده پرداخت.

داوری مسابقه پرسپولیس – پیکان:

لگد کف پای شجاع خلیل زاده روی بدن علی حمودی حداقل اخطار داشت که داده نشد.

ضربه محمد قاضی از خط دروازه پرسپولیس نگذشت و توپ گل نشد چون باید تمام توپ از تمام خط عبور کند.


کارشناسی داوری پرسپولیس – پیکان در برنامه نود +فیلم


در آخرین بخش این برنامه گزارشی از نحوه بلیت فروشی فوتبال و بازار سیاه بلیت فروشی در دیدار کاشیما و پرسپولیس در  فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی  پخش شد.


حواشی بلیت فروشی بازی‌های آسیایی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی +فیلم


برنامه نود این هفته ساعت ۲۳:۱۵ به پایان رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار