در سینمای ایران آرمان‌گرا نباشید - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 97835
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۲:۵۵
شاخص : نیوشا ضیغمی بازیگر فیلم سینمایی "ثبت با سند برابر است" در گفت‌وگو یی درباره حضور خود در این فیلم سینمایی گفت: با تهیه‌کننده این اثر مجتبی متولی که به نحوی از پیشکسوتان عرصه تولید در سینمای ایران است ارتباط کاری بسیار خوبی داشتم
به گزارش شاخص نیوز؛ وی با اشاره به اینکه فیلمبرداری فیلم به پایان رسیده است اظهار کرد: خوشبختانه به تازگی فیلمبرداری فیلم “ثبت با سند برابر است” به پایان رسیده است و تا آنجایی که اطلاع دارم تدوین آن به صورت همزمان نیست و به‌ زودی گروه فنی کار خود را آغاز خواهند کرد.
بازیگر فیلم “ایران برگر” درباره موضوع و زمان اکران این فیلم بیان کرد: این فیلم یک کمدی اجتماعی بامزه است که به لایه‌های انتقادی جامعه امروز می‌پردازد و به نظرم فیلم دیدنی خواهد بود. فکر می‌کنم اگر پسا تولید آن تمام شود، تابستان امسال در نوبت اکران قرار بگیرد.
ضیغمی با اشاره به اینکه هشت سال از فعالیت کاری وی در دولت قبل رقم خورده است، درباره وضعیت حال حاضر سینما اظهار کرد: واقعیت این است، که سینما مقوله پیچیده‌ای است و در سینمای ایران نمی‌توان آرمان‌گرایانه به آن چیزی که هدف است، رسید. چرا که بخشی از آن به سیاست‌های زمانه‌ای که در آن حضور دارید، بستگی دارد. به هر حال ورود کاری من، هشت سال همزمان شد با سیاست دولت قبلی که سینما را تا حدودی ضعیف کرد و این موضوع روی روند حرفه‌ای‌ من بسیار تأثیر گذاشت.
وی ادامه داد: در ابتدای فعالیتم در سینما شروع خوبی داشتم و هشت فیلم بازی کرده بودم، بدون اینکه فیلم اکران نشده داشته باشم. اما کار به جایی رسید که در دولت قبلی برخی از فیلم‌های خوبی که در آن نقش‌آفرینی کردم توقیف شود و در واقع مجبور شدم، بعد از آن کارهایی انجام بدهم که زحماتم دیده شود. اگر این اتفاقات رخ نمی‌داد، شاید مسیر کاری من شکل دیگری به خود می‌گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار