در پی انتشار یک تصویر بی حجاب: پاسخ خانمی که خبرگزاری حاشیه ساز آبرویش را برد! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80586
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۴:۰۴

شاخص نیوز: خبرگزاری بسیج دانشجویی که این روزها هم در نمایشگاه مطبوعات حضور دارد و هم به نوعی می خواهد به طیف تحریم کنندگان بپیوندد، دیروز خبری منتشر کرد که هیچ یک از هم طیفی های او هم آن را بازنشر ندادند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تدبیر ۲۴، این خبرگزاری در خبری عجیب با انتشار تصویر یکی از بازدیدکنندگان نمایشگاه مطبوعات که در یک لحظه، روسری از سرش افتاده، از این اتفاق غیر عمدی، با عنوان کشف حجاب در نمایشگاه نام برده و ضمن حمله به برخی مسئولان نظام، به تخریب نمایشگاه هم پرداخته است!

این خانم اما ماجرای کامل را به خبرنگار ما اینگونه توضیح داد: برای رفع مشکل پسرم دنبال آقای محسن هاشمی بودم. در غرفه ای فرصت را مغتنم شمردم و برای عرض مشکلم رفتم. به من گفتند برای مصاحبه با ایشان باید غرفه را ترک کنم، یک لحظه روسری ام افتاد و نمی دانم چه کسی آنجا بود که از این یک لحظه عکس گرفت و آن را منتشر کرد. حالا همه اقوام به من زنگ زده اند که عکست را در اینترنت منتشر کرده اند. آیا برای هیچکس تا کنون این اتفاق رخ نداده است؟ ایا این آقایان خودشان حاضرند عکس مادر و یا خواهرشان را اینگونه منتشر کنند؟ آیا این افراد به حیثیت و آبروی مردم فکر نمی کنند؟ من آن فرد یا افراد را به خدا واگذار می کنم که عکس مرا منتشر کردند.

شایان ذکر است رییس جمهور سه روز قبل در سخنرانی افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات گفته بود: مگر قابل قبول است برخی از رسانه ها از تنبیه و توبیخ در امنیت باشند، که هرچه می خواهند بگویند و گاهی به عنوان پلیس مخفی عمل کنند. متاسفانه برخی رسانه ها پلیس مخفی هستند… انقلابی بودن یعنی دروغ نگفتن، یعنی به دیگران تهمت نزدن، یعنی چهره بزرگان نظام را حفظ کردن…»

 

منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار