۲۲بهمن سال جاری دیتا سنتز استان قزوین راه اندازی خواهد شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68315
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۷:۳۹
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در قزوین:
شاخص : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در قزوین از افتتاح دیتا سنتر استان در 22 بهمن خبر داد.

به گزارش خبرنگار علم و فناوری شاخص،  محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات‎ ظهر امروز در مراسم معارفه مدیر ارتباطات و فناوری اطلاعات قزوین در سالن جلسات استانداری این استان اظهار داشت: استان قزوین تاریخ پرافتخار و شخصیت‌های بسیار برجسته‌ای دارد چراکه همواره شخصیت‌های این استان در کل کشور صاحب فکر و اندیشه و منشا خدمات بزرگ بودند.

وی در ادامه گفت: بنده خوشحال هستم که به گونه ای برنامه ریزی شد تا در مناسبت هفته دولت در زادگاه شهید رجایی باشم، گرامیداشت واقعی هفته دولت به معنای این است که هیچ وقت نام شهیدان رجایی و باهنر در تاریخ اسلامی ما فراموش نشود و همواره خط مشی این شهیدان یعنی ساده زیستی، فکرخلوص دینداری و اعتقا به مردم باید به عنوان الگویی برای ما مسئولین شود.

واعضی با یادآوری جلسه سال گذشته خاطرنشان کرد: در سال گذشته مشکلات و خواسته‌های استان زیاد بود و ما وعده دادیم که بدون هیچ بحثی نسبت به انجام آنها اقدام شود و مشاهده شد با برگزاری جلسات متعدد خوشبختانه توانستیم به اکثر وعده‌های داده شده رسیدگی کردیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه گفت: البته وعده دادیم که به محض واگذاری زمین مورد نیاز ،ساختمان و دیتاسنتز استان آغاز به کار نماید اما با توجه بعضی موانع این کار به تازگی محقق شده است.

وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه خبر اتمام شدن دیتا سنتر استان هم‌اکنون به بنده رسید بنده عهد می‌بندم که هر مقدار بودجه لازم برای این امر لازم باشد را تقبل خواهیم کرد و ان شاالله در ۲۲ بهمن سال جاری افتتاح دیتا سنتر استان را انجام خواهیم داد.

واعظی با اشاره به فراهم شدن زیرساخت برای تحقق وعده‌های اعلام شده گفت: ما معتقدیم که نباید در راه پیشرفت متوقف شویم و آمار نیز نشان دهنده همین است که عملا این شبکه ۲۱هزار ایوان بوده و اکنون به ۷۳هزار رسیده و ما نمی‌گوییم برای این استان کافی است چراکه بناداریم به ۲۲۷هزار ایوان افزایش دهیم.

وی در رابطه با دیتا و پهنای باند موجود در قزوین گفت: بنده در حضور مسئولین حاضر وعده می‌دهم که هیچ محدودیتی برای واگذاری پهنای بیشتر به استان را نداریم.

این مسئول در پایان گفت: خوشحالم که در سال جاری دولت یازدهم، هفته دولت با دهه کرامت و ولادت ثامن‌الحج همزمان شده و از آن حضرت مدد می‌طلبیم که عنایات‌شان همراه دولت باشد که ان شاالله بتواند به مطالبات و اهداف مردم را در زمان کوتاه تحقق بخشد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/پ۱/و

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار