برجام متاسفانه هنوز در میان مردم نتایج ملموسی نداشته است
کد خبر: 113287
تاریخ انتشار: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۳:۴۸
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک:
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: برجام در لایه مدیریتی، تولیدی و روابط بین المللی آثار و نتایج خود را به خوبی نشان داده اما متاسفانه هنوز در لایه‌ پایین‌تر جامعه یعنی مردم نتایج ملموسی ندارد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک صبح امروز در همایش شهرداران،دهیاران و شوراهای اسلامی استان که در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید زمانی روی کار آمد که کشور اقتصادی کاملا وابسته به نفت داشت و با کاهش بشکه‌های نفت و کاهش قیمت آن مواجه بود.

وی افزود: تمامی اقتصاددان‌ها معتقدند که مدیریت اقتصادی دولت تدبیر و امید بسیار ارزنده بوده و اینکه طی ۳ سال توانسته نرخ ارز را ثابت نگه دارد نقطه عطفی در دولت می‌تواند باشد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک اذعان داشت: برجام در لایه مدیریتی، تولیدی و روابط بین المللی آثار و نتایج خود را به خوبی نشان داده اما متاسفانه هنوز در لایه‌ پایین‌تر جامعه یعنی مردم نتایج ملموسی ندارد.

این مسوول ابراز کرد: استان قزوین از قدیمی‌ترین استان‌های صنعتی کشور است که زیرساخت‌های بی نظیر صنعتی دارد اما سهمی که از ارزش افزوده به استان قزوین تعلق می‌گیرد باید سهم بیشتری باشد.

زرآبادی با اشاره به تصویت برنامه ششم در آینده نزدیک تاکید کرد: در این برنامه ضمن اینکه در نظر داریم به دارایی‌های شهرداری‌ها نظارت قانونی مستمر وجود داشته باشد باید این را هم در نظر داشت که بر سرعت و کیفیت خدمات رسانی شهرداری‌ها و اقتدار آن‌ها لطمه وارد نشود.

وی در پایان عنوان کرد: در ابتدای سال آینده انتخابات شوراها برگزار خواهد شد؛ لازم است مجلس و دولت با اتخاذ تصمیمات لازم ،مشکلات در این مسیر را رفع نماید تابتوانیم انتخاباتی سالمی داشته باشیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار