همکاری میان مدیران دستگاه‌های اجرایی در استان تقویت شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 144984
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱:۱۴
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین با بیان اینکه گاهی همکاری میان مدیران دستگاه‌های مختلف در استان کم رنگ است گفت: مدیران باید در جهت منافع ملی با هم همکاری و مشارکت کنند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، شورای اداری استان صبح امروز با حضور شفیعی معاون وزیر اطلاعات، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان، فریدون همتی استاندار قزوین و مدیران دستگاه های اجرایی در سالن اجتماعات شهید امامی استانداری برگزار شد.

فریدون همتی در این جلسه ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان باهنر و رجایی با بیان اینکه برطرف شدن تحریم‌ها نیازمند زمان است اظهار کرد: مردم در سال‌های اخیر با بیکاری و رکود درگیر بودند.
وی افزود: مردم مجدد به دولت فرصتی دوباره دادند و در انتخابات با مشارکت ۷۲ درصدی حماسه‌ای بزرگ آفریدند که این مشارکت در استان بیش از ۸۳ درصد بود.

همتی خاطرنشان کرد: در اولین جلسه دولت دوازدهم منشور اخلاقی امضا شد که همه مدیران موظف به اجرای آن هستیم.

این مسوول عنوان کرد: یکی از نکات مهم در این منشور تعامل میان دستگاه‌های مختلف است و نگاه مدیران نباید تنها به سازمان زیرمجموعه خود معطوف شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه گاهی همکاری میان مدیران دستگاه‌های مختلف در استان کم‌رنگ است تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی باید در جهت منافع ملی با هم همکاری کنند.

این مسوول با تاکید بر اینکه باید در نحوه ارتباط خود با مردم تجدید نظر کنیم گفت: مدیران موظف هستند در راستای رفع مشکلات مردم تلاش کنند و رابطه ای همه جانبه داشته باشند.

همتی با تاکید بر قدرت ریسک پذیری و شجاعت مدیران تشریح کرد: مدیران باید برای کارهای خود برنامه داشته باشند و بر اساس آن حرکت کنند.

استاندار قزوین بیان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید سیاست‌های حوزه اقتصاد مقاومتی را جدی بگیرند و این برنامه‌ها را در استان عملیاتی کنند.

وی عنوان کرد: بحران آب مسئله جدی در استان است که باید با تروج کشت‌های گلخانه ای و سیستم‌های آبیاری نوین این مشکل را پیشگیری و مرتفع کنیم.

این مسوول با اشاره به ایجاد ۲۲ هزار شغل در سال گذشته اضافه کرد: در حوزه اشتغال در استان سعی کردیم با حمایت واحدهای صنعتی نیز تولید و اشتغال را ارتقاء دهیم.

وی با بیان اینکه صادرات استان دو برابر صادرات قبل از تحریم‌ها رسیده است افزود: صادرات ۴ ماهه ما بیش از ۲۵ درصد افزایش یافته است.

همتی در پایان گفت: در حوزه تامین امنیت استان اقدامات خوبی از سوی نهادهای نظامی و انتظامی صورت گرفته است.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار