دستگاه‌های خدمت‌رسان باید جوابگوی مطالبات به حق مردم باشند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 156657
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۹:۵۳
دادستان قزوین:
شاخص : دادستان قزوین گفت: دستگاه‌های خدمت رسان باید جوابگوی مطالبات به حق مردم باشند و دستگاه قضایی با تمام توان برای احقاق حق مردم تلاش می‌کند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین قدرتی در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای قزوین با اشاره به اینکه پول، قدرت و مسوولیت زمینه لغزش را فراهم می‌کند، اظهار کرد: صدا و سیما در افزایش اطلاعات حقوقی مردم تاثیر به سزایی دارد و از این طریق می‌توان جرائم و آسیب‌های اجتماعی را کاهش داد.

حجت الاسلام قدرتی با اشاره به مردمی بودن نظام جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: حضور پر شور مردم در همه صحنه‌ها زمینه خنثی سازی دشمنان نظام و تداوم حکومت اسلامی را فراهم می‌کند.

حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی دادستان قزوین هم در این دیدار گفت: دستگاه‌های خدمت رسان باید جوابگوی مطالبات به حق مردم باشند و دستگاه قضایی با تمام توان برای احقاق حق مردم تلاش می‌کند.

معصومی فر مدیرکل صدا وسیمای مرکز قزوین هم به کارکرد‌های رسانه‌ها اشاره کرد و افزود: رسانه ها باید ضمن بیان مطالبات به حق مردم، زمینه سوء استفاده دشمنان از مطالبات مردم و سیاه نمایی خدمات نظام را فراهم نکنند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۳/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار