ایران جانبی

» دستگاه‌های قزوین، آمادگی مدیریت سفرهای احتمالی را داشته باشند
کد خبر: 208311
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۴۳
مدیرکل مدیریت بحران استان:
شاخص : مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: با توجه به شروع موج مسافرت‌ها در تعطیلات پیش رو و شیوع ویروس کرونا باید دستگاه‌های قزوین، آمادگی لازم را برای مدیریت سفرهای احتمالی داشته باشند.

به گزارش شاخص، قدرت الله مهدیخانی در جلسه هماهنگی و آمادگی دستگاه‌های امدادی استان به منظور مدیریت ترافیک در ایام تعطیلات عید سعید فطر و ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، افزود: با توجه به این تعطیلات و آغاز احتمالی مسافرت‌ها در ایام ضروری است که دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان با بسیج امکانات، آمادگی لازم را برای ارائه خدمت داشته باشند.

مدیرکل مدیریت بحران افزود: دستگاه‌های خدمات رسان برنامه ریزی و آمادگی لازم را برای ضد عفونی و گندزدایی معابر و پمپ بنزین‌ها و اماکن پر تردد در دستور کار قرار دهند.

مهدیخانی تاکید کرد: مردم و مسافران نیز باید توصیه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا را جدی بگیرند تا دوباره شاهد افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سطح استان نباشیم.

این مقام مسئول گفت: مجموعه راهداری و حمل نقل جاده‌ای، پلیس راه، هلال احمر، فوریت‌های پزشکی و امداد خودرو در ایام تعطیلات عید فطر و رحلت حضرت امام همه امکانات و نیروی انسانی خود را برای رفاه حال مسافران به کار گیرند تا از بروز مشکلات احتمالی ناشی از ترافیک پر حجم و ترددهای گسترده در سطح استان جلوگیری شود.

وی تاکید کرد: کلیه فعالیت‌های عمرانی که توسط شرکت‌های پیمانکاری در محورها و مسیر آزادراه‌های استان صورت می‌گیرد باید در این ایام متوقف شود.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار