دستگاه قضایی مشاوری امین برای تولیدکنندگان قزوینی/ محدود نشدن مشکلات واحدهای تولیدی به مسائل حقوقی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 76667
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۳۰
استاندار قزوين مطرح كرد؛
شاخص : استاندار قزوين با اشاره به اينكه دستگاه قضایی مشاوری امین برای تولیدکنندگان استان است، گفت: مشكلات واحدهاي توليدي نبايد به مسائل حقوقي و قضايي محدود شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی روزبه دیروز در جلسه کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان قزوین با بیان اینکه مشکلات واحدهای تولیدی نباید به مسائل حقوقی و قضایی محدود شود، اظهار کرد: ایجاد امنیت خاطر و آرامش روحی و روانی تولیدکنندگان دغدغه‌ای است که همه باید برای تحقق آن تلاش کنیم.

استاندار قزوین تصریح کرد: مسائل حقوقی تولید کنندگان باید تحلیل شود چون مشکلات حقوقی درونی و مرتبط به اختلافات بین کارفرما و کارگر و یا اختلاف بین واحدهاست که در این صورت باید با همکاری و همراهی دستگاه های اجرائی و نظارتی حل و فصل شود.

این مسئول با اشاره به نقش تاثیرگذار و مشاوره ای دستگاه قضا خاطرنشان کرد: نداشتن نقشه راه صحیح برای تولید کننده و اشتباهات صورت گرفته از سوی واحدها، عدم آگاهی آنان نسبت به موارد حقوقی و قضایی خود حاکی از این است که دستگاه قضا می تواند نقش مشاور امین را ایفا کند.

جمال انصاری رئیس کل دادگستری استان قزوین هم در این جلسه رویکرد دستگاه قضایی را حمایت از مدیران دولتی و تولیدکنندگان بخش خصوصی دانست و گفت: با مشارکت همه دستگاه های اجرایی هیئت ها شکل گرفته تا در حوزه سرمایه گذاری فراز و نشیب ها کاهش پیدا کند.

وی در انتها اضافه کرد: دولت عزم جدی در حمایت از سرمایه گذاران دارد و این پشتیبانی در قالب های مختلف مانند حمایت قانونی و قضایی صورت می گیرد تا آرامش و امنیت برای سرمایه گذاران واقعی فراهم شود.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار