دستگیری ۲ سارق و کشف یک دستگاه خودروی سرقتی در بوئین زهرا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 161933
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
فرمانده انتظامی شهرستان بوئين زهرا خبرداد
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان بوئين زهرا از كشف یک دستگاه خودروی‌سرقتی"پرايد" و دستگيری 2 سارق خودرو در اين شهرستان خبر داد .

سرهنگ حسین علیان نژادی فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در گفت و گو با  اجتماعی شاخص، اظهارکرد : ماموران فرماندهی انتظامی بخش “دشتابی (ارداق)” حین کنترل خودروهای عبوری در محور ” ارداق- تاکستان ” به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و دستور ایست صادر و خودرو را متوقف کردند .

این مقام انتظامی افزود : در بازدید ماموران از خودرو و مدارک آن و استعلام از سامانه آگاهی مشخص شد که خودرو دارای سابقه سرقت بوده که بلافاصله راننده و سرنشین خودرو دستگیر و به همراه خودرو به مقر پلیس انتقال داده شدند.

علیان نژادی اضافه کرد: متهمان در بازجوئی فنی ماموران به سرقت سواری پراید در ایام نوروز در “تهران بزرگ ” اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در پایان از عموم شهروندان خواست: خودروها را به سیستم ایمنی و حفاظتی تجهیز و از قرار دادن مدارک و اشیاء قیمتی در داخل خودرو پرهیز و حتی الامکان خودروها را در پارکینگ نگهداری و هر گونه موارد مشکوک را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.

انتهای پیام/۹۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار