ایران جانبی

» دستگیری باند بزرگ سارقان خودرو در شهرستان البرز/ ۴۶ فقره سرقت کشف شد
کد خبر: 145056
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۲:۰۸
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 46 فقره سرقت با دستگیری دو سارق در شهرستان البرز خبر داد.

سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از کشف ۴۶ فقره سرقت با دستگیری دو سارق در شهرستان  البرز  خبر داد.

وی افزود: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت خودرو و داخل خودرو در قزوین ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: ماموران انتظامی کلانتری شهرک مهرگان حین گشت زنی به یک فرد در حال پرسه زنی در اطراف خودروهای پارک شده مشکوک و فرد به محض مشاهده ماموران متواری که پس از تعقیب و گریز، فرد مظنون دستگیر و به پلیس اگاهی استان منتقل می شود.

وی افزود: فرد دستگیر شده در بازجویی فنی و پیچیده ماموران به شش فقره سرقت خودرو و ۴۰ فقره سرقت داخل خودرو با همدستی یک سارق دیگر در شهر قزوین اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه همدست سارق نیز در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شد اضافه کرد: در این خصوص دو نفر مالخر نیز دستگیر و متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار محمودی در پایان تصریح کرد: پلیس برای امنیت و آرامش شهروندان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و انتظاری که از آحاد جامعه می رود همراهی و همکاری با پلیس در حفظ امنیت حاصل از مشارکت اجتماعی است و امیدواریم مردم با نگاه واقع بینانه به موضوع امنیت به عنوان یک نیاز ضروری در زندگی اجتماعی با رعایت نکات ایمنی و هشدارهای انتظامی نقش و سهم خود را در پروسه ایجاد امنیت پایدار ایفاء کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار