سارقان حرفه‌ای در قزوین دستگیر شدند
کد خبر: 105217
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲:۴۳
جانشين فرمانده انتظامي استان قزوين:
شاخص : جانشين فرمانده انتظامي استان قزوين از دستگيري سارقان حرفه اي خودرو و قطعات و لوازم داخل آن در شهرستان بوئين زهرا خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ سلمان امیری، جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگار شاخص، اظهار کرد: به دنبال وقوع سرقت خودرو و قطعات و لوازم داخل آن در شهرستان آوج و بوئین زهرا موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت.

این مقام مسئول افزود: با انجام اقدامات پلیسی دقیق سرانجام سارقان خودرو در شهرستان بوئین زهرا شناسائی و طی یک عملیات ضربتی دستگیر شدند.

سرهنگ امیری بیان داشت: در این ماموریت سه نفر سارق دستگیر که در بازرسی از خودروی سارقان تعداد ۱۹۳ عدد فلش ، ۵۹ عدد رم ، ۷ دستگاه سیستم صوتی و پخش خودرو ، تعدادی باطری ، گوشی موبایل و غیره  کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان کرد: سارقان پس از دستگیری به سرقت های خود اعتراف و ضمن تشکیل پرونده هر سه نفر سارق تحویل مراجع قضائی شدند.

وی از شهروندان خواست توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار