ایران جانبی

دستگیری سارق حرفه‌ای در استان قزوین/ بیش از ۲ هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 204984
تاریخ انتشار: 25 مارس 2020 - 7:55
اخبار پلیس؛
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان البرز از دستگیری سارق حرفه اي با 4 فقره سرقت خودرو خبر داد.

به گزارش شاخص، سرهنگ بهرام منصوری اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در “شهرستان البرز” ، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی وپلیسی موفق شدند سارق را شناسایی کنند، در استعلام های صورت گرفته مشخص شد که متهم از سارقان حرفه ای و سابقه دار می باشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: پس از شناسایی متهم ، ماموران موفق شدند روز گذشته وی را حین سرقت خودرو دستگیر کنند.

منصوری بیان کرد: متهم در بازجویی های پلیسی به ۴ فقره سرقت خودرو ومحتویات آن در شهرستان البرز وقزوین اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز در پایان خاطرنشان کرد : متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی ، تحویل مقامات قضائی شد.

کشف بیش از ۲ هزار نخ سیگارقاچاق در شهرستان بوئین زهرا

سرهنگ حسین رشید تبار اظهار داشت: در پی کسب خبر از منابع مبنی بر فعالیت یک واحد صنفی در امر فروش فروش سیگار خارجی قاچاق، شناسایی و دستگیری فرد مود نظر در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کار اطلاعاتی و مراقبت های نامحسوس و هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی ماموران از این واحد صنفی تعداد ۲ هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست: از طریق تلفن ۱۱۰ در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

کشف بیش از ۳ کیلو مواد مخدر در قزوین

سرهنگ فرهاد علی بیگی در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت چند نفر خرده فروش و توزیع کننده مواد مخدر در یکی از محلات شهر قزوین شناسایی و دستگیری آنان در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان های انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در تحقیقات پلیسی ۲ نفر سوداگر مرگ را در این زمینه شناسایی و با دستگیری آنان در محل مخفیگاهشان مقدار ۳ کیلو ۴۳۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک به همراه آلات و ادوات مصرف کشف کردند.

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند،از مشارکت و همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف سوداگران مرگ قدردانی و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک موضوع در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری اعضای باند سارقان کابل برق هوایی در بوئین زهرا

سرهنگ حسین رشید تبار در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل برق در شهرستان بوئین زهرا موضوع با تشکیل کارگروه ویژه برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش ماموران کلانتری ۱۲ “سگز آباد” در کنترل خودروها در محور ترانزیت به یک دستگاه خودرو پراید با ۳ نفر سرنشین مشکوک که با استعلام بعمل آمده مشخص شد خودرو سابقه توقیف از مرجع قضایی را دارد.

این مقام انتظامی اضافه کرد: بلافاصله خودرو با ۳ سرنشین متوقف و به مقر پلیس انتقال داده شد و در بازرسی از خودرو مقداری سیم مسی کابل برق هوایی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویئن زهرا با اشاره به اینکه یکی از سارقان دارای سابقه بوده عنوان کرد: افراد دستگیر شده در بازجویی های فنی و پلیسی به ۱۵ فقره سرقت کابل برق اعتراف کردند.

رشید تبار گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار