دستگیری سارق محتویات داخل خودرو در بوئین زهرا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176760
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۳:۵۹
 سرهنگ علیان نژادی خبر داد:
شاخص : فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا از دستگيري یک سارق محتویات داخل خودرو و كشف 12 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

️ سرهنگ حسین علیان نژادی فرمانده انتظامی شهرستان بوئین زهرا در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از دستگیری یک سارق محتویات داخل خودرو و کشف ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان بوئین زهرا موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس این شهرستان حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی دراقدامی غافلگیرانه، سارقی را در حین سرقت محتویات داخل خودرو دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بوئین زهرا افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان در بازجویی های فنی و تخصصی کارآگاهان به ۱۲ فقره سرقت داخل و محتویات خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ علیان نژادی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شد اضافه کرد: از شهروندان می خواهیم توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار