ایران جانبی

» دستگیری عاملان تشویش اذهان عمومی در اینستاگرام
کد خبر: 208305
تاریخ انتشار: ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۳:۰۱
فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از شناسایی و دستگیری عاملان تشویش اذهان عمومی در شبکه اجتماعی خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پی رصد و پايش فضای مجازی توسط ماموران پلیس امنیت عمومی، مشخص شد افرادی در فضای مجازی با انتشار مطالب توهین آمیز و تهدید به درگیری به قصد تشویش اذهان عمومی در شبکه اجتماعی ، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی 5 نفر اراذل و اوباش در این خصوص در شهرستان قزوین شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی،در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: در بازرسی از منهمان و خودروی متعلق به آنان مقدار 650 گرم مواد مخدر از نوع هروئین و شیشه و مبلغ 93 میلیون ریال وجه حاصل فروش از مواد مخدر کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: متهمان پس از انتقال به مقر پلیس و مواجهه با مدارک و مستندات موجود لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی اعتراف کردند که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائی ارسال شد.

حاجیان با تاکید بر اینکه با توجه به اشراف اطلاعاتی کامل پلیس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ، فضا برای افراد فرصت طلب ، سودجو و مغرض امن نیست، از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده جرایم مشابه از طریق تلفن 110 موضوع را به پلیس برای برخورد قانونی اطلاع دهند .

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار