دستگیری کلاهبردار ۵ میلیاردی با چک بلامحل در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 144281
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۳۹
جانشین فرمانده انتظامی استان خبر داد
شاخص : جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری فردی که با صدور چک بلامحل در قبال خرید محصولات کشاورزی و انواع لوازم از صنف‌های مختلف بالغ بر پنج میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است، خبر داد.

سرهنگ سلمان امیری جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص،  از دستگیری فردی که با صدور چک بلامحل در قبال خرید محصولات کشاورزی و انواع لوازم از صنف‌های مختلف بالغ بر پنج میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است، خبر داد.

وی افزود: به دنبال شکایت ۲۰ کشاورز شهرستان بویین زهراء مبنی بر کلاهبردای فردی به بهانه خرید محصولات کشاورزی، لوازم خانگی، لاستیک خودرو و خرید اتومبیل، ماموران پلیس آگاهی این شهرستان موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی ادامه داد: پلیس آگاهی در راستای احقاق حقوق و مطالبه شهروندان با حساسیت بیشتری موضوع را پیگیری و با تشکیل اکیپ ویژه و تحقیقات گسترده پلیسی متهم را در مخفیگاه خود در شهرستان البرز قزوین شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان مبالغ کلاهبرداری متهم از شهروندان را بالغ بر پنج میلیارد ریال عنوان و خاطر نشان کرد: این کلاهبردار با صدور چک بلامحل اقدام به خرید محصولات جو و گندم کشاورزان، علوفه دامی، لوازم خانگی ،لاستیک خودرو و خرید اتومبیل درشهرستان بویین زهرا کرده و متواری شد که کشاورزان می‌توانستند با توجه به فرار رسیدن فصل برداشت، محصولات کشاورزی خود را به افراد معتبر و شناخته شده بفروشند.

امیری در پایان تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده و معرفی به مراجع قضائی با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار