دستگیری یک سارق حرفه ای در حین سرقت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 71151
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۳۱
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین خبر داد:
شاخص : رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای قطعات خودرو در حین سرقت گفت: ماموران در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری تهران - تبریز به یکی از مسافران آن مشکوک و هفت کیلوگرم تریاک از وی کشف کردند.

به گزارش شاخص به نقل از مرکز اطلاع رسانی ناجا، سرهنگ ولی وندایی گفت: ماموران در بازرسی از یک دستگاه اتوبوس مسافربری تهران – تبریز به یکی از مسافران آن مشکوک و هفت کیلوگرم تریاک از وی کشف و متهم یاد شده به مراجع قضایی این استان معرفی گردید.
وی اضافه کرد: اجرای طرح مقابله با قاچاق موادمخدر در جاده ها و آزادراههای این استان در روزهای آینده نیز ادامه خواهد داشت.
فرمانده انتظامی قزوین نیز از دستگیر یک سارق حرفه ای قطعات خودرو در حین سرقت خبر داد و گفت: این سارق حرفه ای در کلانتری ۱۲ قزوین به پنج فقره سرقت اعتراف کرد.
سرهنگ رضا اکبری تاکید کرد: ماموران این کلانتری در حین گشت زنی در نقاط آلوده و جرم خیز، فردی را در حال بازکردن درب یک دستگاه سواری پیکان مشاهده کردند که متهم با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد که پس از مدتی تعقیب و گریز توسط پلیس به همراه وسایل سرقتی دستگیر شد.
این مسوول انتظامی از شهروندان خواست تا ضمن خودداری از پارک کردن خودرو در نقاط خلوت و تاریک، خودروهای خود را به وسایل ایمنی مجهز ساخته تا زمینه و فرصت سرقت را از سارقان سلب و با پلیس در ایجاد امنیت و افزایش ضریب امنیت شهروندان همکاری و مشارکت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار