دستگیری ۲نفر از متخصصان صنعت هسته‌ای به جرم انتقاد از برجام - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67455
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۷:۰۷
شاخص : شعبان جولا خاطر نشان کرد: یک اهرم تیم مذاکره کننده برای اعمال فشار بیشتر به طرف مقابل برای امتیاز گیری، وجود منتقدان داخل کشور است. ولی متاسفانه تصور اشتباهی وجود دارد که سرکوب صداهای مخالف در جامعه به نفع دولت و مذاکرات است.

به گزارش پایگاه شاخص ،مسئول سیاسی بسیج شریف در مصاحبه با خبرگزاری دانشجو با اشاره به مصاحبه روز ۲۷ مرداد خود با این خبرگزاری گفت: بنده در آن مصاحبه گفته بودم دو تن از متخصصین هسته ای کشور به علت نقد علمی برجام بازداشت شده اند که البته در بعضی از سایت ها، خبر طوری بازتاب داده شد که به اشتباه تصور شد دو تن از اساتید بازداشت شده اند در حالی که این طور نیست و این دو نفر خودشان از استادید هیچ یک از دانشگاه ها نیستند.

وی در ادامه گفت: دستگیری ۲ نفر از متخصصان صنعت هسته ای به جرم انتقاد از برجام اقدامی شتاب زده و بر خلاف شعار همدلی و همزبانی است.

شعبان جولا خاطر نشان کرد: یک اهرم تیم مذاکره کننده برای اعمال فشار بیشتر به طرف مقابل برای امتیاز گیری، وجود منتقدان داخل کشور است. ولی متاسفانه تصور اشتباهی وجود دارد که سرکوب صداهای مخالف در جامعه به نفع دولت و مذاکرات است.

وی در انتها با بیان این که: ما تلاش میکنیم تا اطلاعات بیشتری از این ماجرا بدست آوریم، گفت: قطعاً برای حل و فصل موضوع از طریق مجاری قانونی اقدام خواهیم کرد.

 

 

منبع : ۵۹۸

 

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

یک پاسخ به “دستگیری ۲نفر از متخصصان صنعت هسته‌ای به جرم انتقاد از برجام”

  1. اميران گفت:

    تازه رئیس دولت یازدهم مرتب اظهار میداشت که من سرهنگ نیستم . البته وی ۳۵ سال نون امنیتی بودن را خورده ( آن هم چه نون روغنی ) خدا پدر گشتاپو را بیامرزد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار