Iranjb.ir

دستگیری ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67003
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۶
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد
شاخص : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، 43 قاچاقچی مواد مخدر در استان دستگیر شدند.
سرهنگ-ولی-وندایی-رئیس-پلیس-مبارزه-با-مواد-مخدر-استان-قزوین۱-۲۸۰x261

سرهنگ ولی وندایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه معضل اعتیاد از ناگوارترین معضلات اجتماعی است، اظهار کرد: هر روزه انواع مواد اعتیادآور در حال افزایش و گسترش است و به صورت قاچاق وارد استان می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اعلام کرد: در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده استان قزوین، ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر در استان دستگیر و به مراکز قضایی تحویل داده شدند.

این مسئول بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در نخستین اقدام پاکسازی نقاط آلوده شهرستان البرز، ۲۱ خرده فروش و نگهدارنده مواد مخدر در این شهرستان را دستگیر کردند.

وندایی با اعلام اینکه پنج قاچاقچی در شهرستان تاکستان و ۲ نفر نیز در شهرستان بوئین زهرا درخصوص مواد مخدر دستگیر شدند، افزود: مأموران انتظامی شهرستان آبیک هم در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، هشت خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح، مأموران انتظامی شهرستان قزوین موفق به دستگیری ۶ قاچاقچی با ۲۴۹ گرم انواع مخدر در این شهرستان شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد: اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری خرده‌فروشان و نگهدارندگان مواد مخدردر استان ادامه دارد.

وی یادآورشد: آشنایی خانواده‌ها با تاثیرات مخرب انواع موادمخدر بر مصرف‌کنندگان و بازدید از اردوگاه‌های بازپروری جوانان و نوجوانان در آگاهی خانواده‌ها موثر است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار