دستگیری ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67003
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۹:۴۶
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد
شاخص : رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، 43 قاچاقچی مواد مخدر در استان دستگیر شدند.

سرهنگ ولی وندایی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه معضل اعتیاد از ناگوارترین معضلات اجتماعی است، اظهار کرد: هر روزه انواع مواد اعتیادآور در حال افزایش و گسترش است و به صورت قاچاق وارد استان می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین اعلام کرد: در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده استان قزوین، ۴۳ قاچاقچی مواد مخدر در استان دستگیر و به مراکز قضایی تحویل داده شدند.

این مسئول بیان کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در نخستین اقدام پاکسازی نقاط آلوده شهرستان البرز، ۲۱ خرده فروش و نگهدارنده مواد مخدر در این شهرستان را دستگیر کردند.

وندایی با اعلام اینکه پنج قاچاقچی در شهرستان تاکستان و ۲ نفر نیز در شهرستان بوئین زهرا درخصوص مواد مخدر دستگیر شدند، افزود: مأموران انتظامی شهرستان آبیک هم در راستای اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده، هشت خرده‌فروش و نگهدارنده مواد مخدر را دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح، مأموران انتظامی شهرستان قزوین موفق به دستگیری ۶ قاچاقچی با ۲۴۹ گرم انواع مخدر در این شهرستان شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تصریح کرد: اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری خرده‌فروشان و نگهدارندگان مواد مخدردر استان ادامه دارد.

وی یادآورشد: آشنایی خانواده‌ها با تاثیرات مخرب انواع موادمخدر بر مصرف‌کنندگان و بازدید از اردوگاه‌های بازپروری جوانان و نوجوانان در آگاهی خانواده‌ها موثر است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار