دستگیری ۴ برابری مجرمان با همکاری پلیس بین الملل - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 69683
تاریخ انتشار: ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۳
فرمانده نيروي انتظامي اعلام كرد
شاخص : فرمانده نيروي انتظامي كشور در قزوين گفت: همكاري متقابل پليس ايران با پليس بين الملل موجب دستگيري 4 برابري مجرمان شده است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، سردار اشتری دیروز در مراسم معارفه فرمانده انتظامی استان قزوین، اعلام کرد: همکاری متقابل پلیس ایران با پلیس بین الملل موجب دستگیری چهار برابری مجرمان شده است.

فرمانده نیروی انتظامی کشور شبکه های اجتماعی مجازی را یک تهید نرم و شبیخون فرهنگی عنوان و اظهار کرد: نیروی انتظامی تا کنون موفق شده ۹۰ درصد جرائم سایبری را شناسایی و با آنها برخورد کند.

این مسئول در ادامه قزوین را مهد بزرگانی همچون سردار آزادگان ابوترابی و شهیدان بابایی و رجایی دانست و گفت: مردم این استان شایسته بهترین ها و امنیت مطلوب هستند که نیروی انتظامی در این حوزه تلاش می کند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین هم در این مراسم با تاکید بر اینکه تقوا انسان را در عقل، هوشمند و دانا و اراده انسان را نیرومند می کند، تصریح کرد: این نعمت الهی در بین کارکنان نیروی انتظامی موجب امنیت در جامعه شده است.

مرتضی روزبه استاندار قزوین هم با بیان اینکه قزوین پل ارتباطی تهران با استان های شمال و شرق کشور است، افزود: اقزایش تقویت ایمنی نیروی انتظامی استان قزوین می تواند در ایمنی پایتخت تاثیرگذار باشد.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات سردار محمدرضا میر حیدری، سردار مهدی محمودی به عنوان فرمانده انتظامی استان قزوین معرفی شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار