دستگیری ۴ سارق و کشف ۱۷ فقره سرقت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 120494
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
فرمانده انتظامي شهرستان قزوين:
شاخص : فرمانده انتظامي شهرستان قزوين از كشف 17 فقره انواع سرقت با دستگيري چهار سارق در قزوين خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز، سرهنگ محمدقاسم طرهانی اظهارکرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو در سطح شهرستان قزوین، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: واحد گشت کلانتری ۱۲ بازار در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به فردی که اطراف خودروها درحال پرسه زنی بود مشاهده و جهت بررسی به کلانتری انتقال داده شد.

این مسوول ادامه داد: پس از انتقال متهم به دایره تجسس کلانتری در بازجویی فنی و تخصصی به چهار فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و در بازرسی از منزل متهم اقلام مسروقه کشف و ضبط شد.

طرهانی افزود: همچنین در اقدامی دیگر ماموران کلانتری ۱۳ باهنر نیز یک سارق را دستگیر که در بازجویی تخصصی ماموران به چهار فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین تصریح کرد: در اقدامی دیگر ماموران کلانتری ۲۰ اقبالیه نیز یک سارق را دستگیر که در بازجویی تخصصی ماموران به پنج فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو اعتراف کرد.

همچنین سرهنگ طرهانی با اشاره به دستگیری سارق ساختمان های نیمه کاره گفت: واحد گشت کلانتری ۱۷ غیاث آباد نیز در حین گشت زنی ، به یک دستگاه خودروی “پیکان وانت” کنار ساختمان نیمه کاره مشکوک و فردی را در حال سرقت آهن آلات دستگیر کردند.

طرهانی تصریح کرد: متهم به واحد تجسس کلانتری دلالت و در بازجویی فنی و پلیسی به چهار فقره سرقت اعتراف کرد.
این مقام انتظامی عنوان کرد: سارقان پس از دستگیری و ضمن تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

وی از شهروندان خواست توصیه های پلیس را در حفظ و نگهداری اموال خود جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند.

 

منبع:  روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار