استکبار ستیزی تنها راه رسیدن به اهداف انقلاب است
کد خبر: 117919
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
رییس شورای شهر قزوین: 
شاخص : رییس شورای شهر قزوین گفت: مسوولین ما از خوش باوری نسبت به آمریکا دست بردارند و بدانند که با د‌یپلماسی لبخند و التماسی به نتیجه نمی‌رسیم؛ تنها راه رسیدن به اهداف در مقاومت و استکبارستیزی است.

فرج الله فصیح رامندی رییس شورای اسلامی شهر قزوین درگفت گو با خبرنگار سیاسی شاخص با اشاره به روز ملی مبارزه با استکبارستیزی و ۱۳آبان اظهارکرد: انقلاب اسلامی دارای سه معیار و شاخصه اصلی است که از ویژگی‌های برجسته آن می توان به روحیه مبارزه با استکبارستیزی اشاره کرد.

وی با بیان اینکه کشتار دانش آموزان و تعبید امام خمینی(ره) سمبل استکبارستیزی در سراسر جهان است، افزود: شهادت دانش آموزان غیور و انقلابی ایران در سیزده آبان موجب شد تا این روز برای همیشه در یاد مردم نقش ببندد.

رامندی گفت: تنها کشوری که در دنیا علیه ظلم و ستم مبارزه کرد جمهوری اسلامی ایران بود، آحاد مردم وظیفه دارند در این روز حضوری باشکوه داشته باشند و شعارمرگ بر آمریکا را سر دهند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین ابراز کرد: ملت ایران برای همیشه بر روی اهداف و ارزش‌های خود ایستادگی کرده و در این راه خط مشی امام (ره) و مقام معظم رهبری را سرلوحه امورات قرار می‌دهند .

این مسوول با اشاره به شرایط کشور و مذاکرات صورت گرفته توسط دولت ،عنوان کرد: مسوولین دست ازساده لوحی بردارند چرا که اگر فکر می‌کنند روزی آمریکا به عهد و پیمان خودعمل خواهد کرد سخت در اشتباه هستند و بدانند که دشمنی آمریکا با ملت قهرمان ایران پایانی نخواهد داشت.

وی اضافه کرد: آمریکا بدعهدی‌های خود را در طول تاریخ ثابت کرده، با دشمن باید به دید دشمنی نگریست نه با لبخند، اعتماد و خوش باوری؛ با این روش‌ها مشکلات کشور حل نخواهد شد و اگر هم قرار است بر سر میز مذاکره با دشمنان بنشینیم باید مراقب خطوط قرمز باشیم و اجازه ندهیم آسیبی به مملکت و عزت ما برسد.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین افزود: مسوولین بدانند با د‌یپلماسی لبخند و التماسی به نتیجه نمی‌رسیم و استکبار ستیزی تنها راه رسیدن به مقصود است.

این مسوول ادامه داد: ما در طول دفاع مقدس و سال‌های پیش از پیروزی انقلاب اسلامی ثابت کردیم که می توانیم در برابر تهد‌ید‌های دشمن و تحریم‌ها ایستادگی کنیم.

رامندی افزود: اگر امروز در برابر حق استفاده از انرژی هسته‌ای کوتاه آمده‌ایم فردا هم باید در برابر موضوع دیگری همچون حقوق بشر و مقاومت کوتاه بیایم و در آخر هم می‌گویند دست از انقلاب خود بردارید .

وی در پایان افزود: امام بزرگوار فرمودند؛ اگر یک گام در برابر آمریکا عقب بکشیم آنها ده گام جلو خواهند آمد پس ما باید بر اصول و اهداف خویش ایستادگی کنیم و بدانیم که دشمن کاری از پیش نخواهد برد و اگر می توانست در سالیان گذشته انجام داده بود .

انتهایی پیام/۹۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار